ye-logo.v1.2

Захищати Україну на сході держави вирушили 40 хмельницьких правоохоронців

Суспільство 2125
Бійців провождали їхні рідні, близькі та колеги
Бійців провождали їхні рідні, близькі та колеги. Фото: mvs.gov.ua

У зоні АТО міліціонери замінять своїх колег.

40 працівників хмельницького обласного управління міліції відправилися у зону проведення антитерористичної операції. Проводити їх прийшли колеги, рідні та близькі.Проце повідомляє прес-служба обласної міліції. До усіх присутніх звернувся генерал-майор міліції Микола Семенишин: «Зрозуміло, що ми усі хвилюємося, ризики були, є і будуть, наші зведені загони у повному складі виїжджали і поверталися, тому сподіваюся, що так і буде в період цієї ротації».

Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній зачитав молитву, благословив міліціонерів, покропив свяченою водою бійців, міліціонерів та рідних. Матері та дружини не стримували сліз, а батьки з гордістю дивилися на своїх синів.

Усі правоохоронці пройшли відповідну підготовку

Під час традиційної церемонії також урочисту присягу приймали 5 молодих бійців спецпідрозділу «Богдан», які нещодавно прийшли на службу.

Молоді бійці прийняли присягу

Василь Остапчук, батько одного з правоохоронців, звернувся до сина та його колег: «Я впевнений, що усі, хто сьогодні прийняв присягу свідомо зробили свій вибір. Сьогодні ви відправляєтеся в зону проведення АТО, тому що ви — бійці підрозділу особливого призначення, ваша місія сьогодні особлива: якнайшвидше принести мир Україні».

У міліцейській каплиці відбувся молебень

Після закінчення офіційної частини заходу владика Антоній у міліцейській капличці провів молебень за життя правоохоронців, що несуть службу у зоні АТО.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую