ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині зафіксували майже двісті випадків, коли дорослі споювали дітей алкоголем

Суспільство 1737
Нейбільше сп
Нейбільше сп'янілих неповнолітніх знаходять поблизу барів та нічних клубів. Фото: vip.volyn.ua

Також міліціонери задокументували близько 320 випадків перебування дітей у нетверезому стані у громадських місцях.

Протягом цього року працівники кримінальної міліції у справах дітей задокументували 194 факти доведення дорослими неповнолітніх до стану сп’яніння та 317 фактів розпиття спиртних напоїв дітьми у громадських місцях. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк.

“У багатьох випадках вживання алкоголю стало причиною отруєння підлітків, скоєння на ґрунті сп’яніння адміністративних правопорушень. Значна їх частина припадає на період з 24:00 до 6:00 години і, здебільшого, вчинена у місцях розташування нічних клубів, барів, кафе, - пише правоохоронець.

Довідково: від початку року Управління фіскальної служби в Хмельницькій області уже позбавило 17 приватних підприємців 19 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую