ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На хмельницькій митниці виявили порушень на більше 13 мільйонів гривень

Суспільство 1246
Серед предметів правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби, хлібопекарське обладнання
Серед предметів правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби, хлібопекарське обладнання. Фото: dailylviv.com

Найчастіше порушники уникали сплати митних платежів та переміщували товари через кордон, приховуючи їх від контролю.

За 9 місяців 2015 року хмельницькі митники склали 64 протоколи про порушення митних правил на суму 13,2 мільйона гривень. Як повідомляє фіскальна служба області, це на 30 відсотків більше, ніж у січні-вересні минулого року.

"В основному протягом ІІІ кварталу цього року правопорушники вчиняли протиправні дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру та переміщували товари через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Серед предметів правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби, хлібопекарське обладнання та інші промислові товари", - йдеться у повідомленні.

За вказаний період митниця направила до судових інстанцій 18 справ про порушення митного законодавства, в результаті розгляду яких за судовими рішеннями на незаконослухняних суб’єктів накладено штрафів на суму понад 300 тисяч гривень.

Також протягом січня-вересня поточного року митницею розглянуто 47 справ про митні правопорушення. Відповідно, за постановами митниці на недобросовісних суб’єктів накладено штрафів на суму 6,1 мільйонів гривень. Наразі правопорушники сплатили до бюджету майже 120 тисяч гривень.

Окрім цього, з метою законності імпорту товарів на митну територію України у звітному періоді митницею направлено близько 30 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами отриманих відповідей хмельницькими митниками заведено 27 протоколів про ПМП на суму майже 13 мільйонів гривень, що складає 47 відсотків від загальної кількості заведених справ митницею за 9 місяців поточного року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую