ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Невдовзі нова поліція з’явиться на вулицях Хмельницького

Олександр НІКІТІН Суспільство 1652
За два місяці нові поліцейські опанували 25 дисциплін
За два місяці нові поліцейські опанували 25 дисциплін. Фото: зі сторінки у Фейсбуці Миколи Семенишина

Поліцейські новоствореної патрульної служби приступили до завершального етапу навчань.

Планується, що полісмени з’являться на вулицях Хмельницького вже з 26 грудня. Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив начальник Головного управління поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин.

«Успішно здавши іспити з теорії, 250 правоохоронців перейшли до відпрацювання практичних навичок, необхідних для несення служби. Планується, що нові патрульні приступлять до виконання службових обов‘язків 22 грудня», - написав головний поліцейський області.

 

 

На Хмельниччині поліцейські новоствореної патрульної служби приступили до завершального етапу навчань. Успішно здавши і...

Опубліковано Миколою Семенишиним 15 грудня 2015 р.

Прийом документів від кандидатів стати полісменом у Хмельницькому завершився 21 серпня А вже з 28 серпня усі кандидати почали проходити тестування, вйськово-лікарську комісію тощо, пройшовши 5 етапів відбору. На початку серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що нова поліція на вулицях Хмельницького з’явиться наприкінці листопада-початку грудня. Та вже наприкінці серпня заявив, що полісмени вийдуть на вулицю 26 грудня.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую