clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Військовий підрозділ, аналогів якому немає в Україні, діятиме у Кам’янці-Подільському

Фото: автора

В місті над Смотричем набирають охочих служити на контрактній основі в складі новоствореної багаточисельної інженерної бригади, яку очолив учасник розблокування Луганського аеропорту.

У Кам’янці-Подільському створено унікальну 48 окрему інженерну бригаду Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якій у нашій країні немає/

Командиром бригади призначили підполковника, учасника антитерористичної операції Віктора Коршка.
За словами Віктора Миколайовича, вперше за часи Незалежності в Україні створено інженерну бригаду таких масштабів. Кількість особового складу налічуватиме близько 2,5 тисячі військових.
Наразі вже розпочато набір і кожен, хто хоче присвятити себе військовій справі, може спробувати увійти до складу 48 бригади. Для цього потрібно звернутися безпосередньо на контрольно-пропускний пункт військового містечка №2 по вулиці Гагаріна у Кам’янці-Подільському, або до військового комісаріату в будь-якому районі Хмельницької області. Випробування, які чекають на охочих долучитися до лав бригади - тестування на професійну приналежність.
Мінімальна заробітна плата військовослужбовців становитиме 7 тисяч гривень і залежатиме від звання, стажу .
“Будемо набирати до складу бригади осіб як з військовою, так і без військової підготовки. Якщо приходить людина без досвіду, вона обирає фах і проходить навчання за обраною спеціальністю. Навіть якщо прийде людина з досвідом, вона проходитиме збори для вдосконалення практичних навичок. Лише після огляду готовності та ретельної перевірки будемо допускати до виконання завдань”, – зазначає командир 48 окремої інженерної бригади Віктор Коршок.

Командиром 48 бригади став підполковник Віктор Коршок

Навчання для членів новоствореної бригади проводитимуть не лише в Кам’янці, а й в інших містах, де розташовані Центри Збройних Сил України, згідно відповідного фаху.
Після проходження підготовки, військовослужбовці долучатимуться до виконання завдань у зоні антитерористичної операції.
Забезпечуватиме особовий склад засобами, необхідними для виконання завдань: продуктами харчування, формою, зброєю, боєприпасами, Міністерство Оборони України.
Як розповідає очільник бригади Віктор Коршок, свою допомогу щодо укомплектування бригади вже пропонують волонтери та підприємці.

Перед тим, як виконувати завдання, військовослужбовці проходитимуть декількамісячні навчання

Іра Грінішина.

 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 1:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31