ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому сім’ям 22 загиблих бійців АТО і Героїв Небесної Сотні вручили відзнаку „Мужність і відвага”

Суспільство 4445
Відзнаки передав міський голова
Відзнаки передав міський голова . Фото: автора

Нагороди родичам передав міський голова.

У четвер, 24 березня, Почесну відзнаку міської громади «Мужність і відвага» вручили членам сімей жителів міста Хмельницького, які загинули під час Революції Гідності та в ході антитерористичної операції. Нагороду отримали рідні 22 загиблих хмельничан.

Міський голова Олександр Симчишин передав відзнаки батькам, дружинам, чоловікам та дітям героїв, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час Майдану й АТО. Вшанувати пам’ять хмельничан, які віддали своє життя заради майбутнього нашої держави, прийшли небайдужі мешканці міста. На пошану Героїв в обласній філармонії відбувся патріотичний концерт. Рідні загиблих, які отримали відзнаки, досі не можуть повірити у смерть близьких.

«Уже минуло півтора року після загибелі мого чоловіка, Дана Колісника. Я не знаю, що для мене означає ця відзнака. Як би там не було, його жодна нагорода вже не поверне. Хоча так, це почесно, це визнання», - каже Анна Колісник.

Як йдеться в Положенні про почесну відзнаку міської громади “Мужність і відвага”, або членам їх сімей у разі нагородження посмертно вручається Свідоцтво та нагрудний знак, а також грошова винагорода у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Посередині почесного знаку - перехрещені золотисті стріли (герб міста Хмельницького)

Біля сцени розмістили портрети загиблих героїв

Серед нагороджених - герої АТО і Герої Небесної Сотні

Відзнаки своїх батьків отримали діти

Зворушлива церемонія не залишила нікого байдужим

Крім Свідоцтва і нагрудного знаку, рідним вручили грошову нагороду

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую