ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Книжку біля пам’ятника Тарасу Шевченку й досі не поміняли

Суспільство 2264
До 22 травня в цій книзі обіцяють мають з’явитися рядки з заповіту Тараса Шевченка
До 22 травня в цій книзі обіцяють мають з’явитися рядки з заповіту Тараса Шевченка. Фото: Володимира Гординського

Замість «Заповіту» на металевій книзі й досі красуються рекламні написи та назви сакур.

На книжці, що встановлена в хмельницькому парку імені Шевченка, перед самим «носом» Тараса Григоровича й досі нанесений напис рекламного змісту та назви сакур. Вже найближчими вихідними там має з’явитися вірш «Заповіт».

Майже три роки точаться суперечки щодо заміни написів у книзі-постаменті. «До 20, максимум 22 травня, встановлять книжку із рядками «Заповіту». Підприємці, які садили сакури, дослухались до ініціативи містян і за власні кошти вже закінчують вигравійовування слів Кобзаря», - стверджує заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Нагадаємо, металева книжка, перед пам'ятником Тарасу Шевченку, з написами сакур, які посадили навколо пам’ятника, та назвами фірм з’явилася ще в 2013 році. Згодом майстри прибрали цей рекламний напис та розмістили текст «Заповіту». Але весною цього року бізнесмени зняли заповіт Шевченка і знову розмістили книгу із рекламними записами.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую