ye-logo.v1.2

Якою повинна бути піца?

Суспільство 3393

Про це знають у піцерії «Pizzaнська вежа». А ось про решту, здається, якось призабули…

ДИЗАЙН
Посеред невеличкого залу нової піцерії «Pizza…», яка розташувалася на вулиці Проскурівського підпілля, неподалік від педагогічної академії, з усіх оригінальних елементів дизайну можна виділити хіба що круглу, з людський зріст, італійську пічку на дровах. Українських дровах. А ще у самому куточку піцерії зображена Пізанська вежа, від якої й пішла назва закладу. Решта, м'яко кажучи, у демократичному стилі… До речі, настільки нецікавому, що провести тут часу більше, ніж потрібно на те, щоб з’їсти піцу, ніхто з нашої компанії бажання не виявив.
Можливо, саме тому під час нашого візиту до нового закладу громадського харчування, ми зустріли лише декілька відвідувачів. Решта клієнтів нової піцерії заходили до закладу, щоб просто замовити смачну італійську страву додому.

ЇЖА
І, між іншим, недарма. Піца в «Pizza» справді смачна. Випечений із спеціального тіста корж тонкий і еластичний, його легко скласти навпіл і навіть скрутити в трубочку. Так, власне, і роблять деякі відвідувачі закладу: відкладають убік прилади, складають відрізаний шматочок – і давай наминати за обидві щоки! Є у «Пізанській вежі» і салати. Щоправда, лише декілька видів. Зокрема, з куркою та «олів'є». А ще безалкогольні напої та пиво. Чогось «гарячішого» у піцерії не подають, проте, дозволяють приносити «з собою».
До речі, навіть меню у «Пізанській вежі» ще немає. Тому все про страви розповідає хлопчина за барною стійкою (він же і піцеолог). Звісно, усе запам'ятати неможливо, тому обираєш те, що перше спало на думку. До того ж, коштують усі піци однаково – по 35 гривень. Салати – у межах 15 гривень за порцію. До речі, вони також смачні.

І ЩЕ ДЕКІЛЬКА НОТАТОК
В принципі, усі наші яства потягнули на трохи більше 80 гривень з чотирьох чоловік. Не дивно, що новий заклад вже встигли облюбувати студенти академії. Навіть столи, які швидше підходять для вуличного кафе, тут розташовані, як в аудиторії – у три ряди один за одним.
Курити у піцерії не дозволено, тому завітати сюди можна з дитиною. Туалет у закладі також нічим особливим не вирізняється і, судячи із застарілого ремонту, дістався власникам від попередніх господарів.
Одним словом, якби не сама піца, то проводити тут вільний час компанією аж ніяк не захочеться…

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую