ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому на заміну лампочок планують витратити майже 34 мільйони гривень

Суспільство 1710
Мають замінити низько-ефективні лампи розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи
Мають замінити низько-ефективні лампи розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи. Фото: автора

Відповідне рішення мають ухвалити депутати на черговій сесії.

На заміну ламп у комунальних закладах та вуличних ліхтарів у Хмельницькому планують витратити майже 34 мільйони гривень. Про це йдеться у проекті рішення міської ради “Про затвердження Програми енергоефективної модернізації внутрішнього та зовнішнього освітлення м. Хмельницького на 2016-2017 роки”.

Згідно програми, пропонується замінити низько-ефективні лампи розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи в бюджетних будівлях, адміністративних приміщеннях структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємствах, в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинках, що знаходяться на обслуговуванні в житлово-експлутаційних службах, а також які використовуються в мережах зовнішнього освітлення міста Хмельницького.

“На сьогоднішні для освітлення закладів бюджетної сфери та адміністративних приміщень 40% використовуються лампи розжарювання, на комунальних підприємствах міста, та в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинках більше 95% використовуються застарілі лампи розжарювання, які є не енергоефективними та не відповідають критеріям енергозбереження. Саме заміна таких ламп на енергоефективні світлодіодні дає резерв економії споживання електричної енергії та відповідно зменшення витрат з міського бюджету на сплату електричної енергії”, - йдеться в програмі.

Планується замінити лампи в адміністративних приміщеннях житлово–експлуатаційних служб — ЖЕКи: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, МКП ЖКК «Будівельник», ЗАТ «ЖЕО». Також мають замінити лампи, встановлені в місцях загального користування, сходинкових майданчиках та на входах в під'їзди - Управління житлово-комунального господарства, ЖЕКи:№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, МКП ЖКК «Будівельник», ЗАТ «ЖЕО».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую