ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Патрульні розповіли, де у Хмельницькому найчастіше стаються ДТП

Суспільство 2091

Місць концентрації ДТП в обласному центрі є 10.

Хмельницькі патрульні кажуть, що на вулицях міста є 32 аварійно-небезпечні ділянки і 10 місць концентрації ДТП. Такі дані вони зібрали під час місячника безпеки дорожнього руху, який стартував 8 серпня.

«Найчастіше ДТП стаються на перехресті вулиць Вінницьке шосе з Профспілковою, на вулиці Кам’янецькій - напроти бібліотеки ХНУ, на вулиці Степана Бандери, де виїзд з «Оазису». Також аварії трапляються на перехресті вулиць Грушевського з Подільською, перехресті Свободи і Вайсера, перехресті Шевченка- Івана Франка, перехресті Свободи – Зарічанська, на вулиці Інститутська в районі зупинки університету ХНУ, перехресті Кам’янецької з Подільською, на вулиці Кам’янецькій - в районі цегельного заводу», - розповідає начальник сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Хмельницькому Іван Остапішин.

За його словами, на цих місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод проведуть певні заходи, щоб підвищити безпеку дорожнього руху. Каже, що, можливо, на деяких перехрестях змінять саму організацію дорожнього руху або встановлять світлофори.

«Зараз хмельничани в соціальних мережах можуть сповістити про стан дорожнього покриття. Було б добре, як би вони могли сповістити і про стан технічних засобі регулювання дорожнього руху. Тобто, в якому стані дорожні знаки, чи взагалі вони є, особливо знаки пріоритету», - додає поліцейський.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую