ye-logo.v1.2

Із новими погонами та старими обов’язками: хмельницьким патрульним присвоїли чергові звання

Суспільство 3954

Погони патрульним вручав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Сьогодні, 21 серпня, хмельницьким патрульним присвоїли чергові звання та вручили погони. Загалом підвищення по службі отримали 10 капралів, 19 молодших лейтенантів та 184 лейтенанти. Вручати нові погони патрульним приїхав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

За словами першого заступника начальника Департаменту Патрульної поліції Олексія Білошицького, хмельницькі патрульні успішно справляються із своєю роботою та є одними із кращих в країні. Каже, що незабаром для патрульних запустять програму підвищення кваліфікації, яку пройде кожен. Є у планах започаткувати дорожню патрульну поліцію.

«Ми зараз пишемо історію, - додає начальник головного управління Національної поліції області Микола Семенишин. - Ще в 1990 році, коли я прийшов на службу, ми лише читали і мріяли про те, яким має бути поліцейський. Сьогодні я є свідком того, що відбувається в країні і на Хмельниччині. Патрульна поліція Хмельницького повністю справилась із тими завданнями, які перед нею ставило керівництво держави».

 Патрульні вишикувались і чекали вручення

Олександр Фацевич, заступник Голови Національної поліції України, зазначив, що для нього вручати погони хмельницьким «копам» – це велика честь. «Незважаючи на звання, у вас все ще попереду. Ці погони ви заслужили. Кожен поліцейський має бути офіцером поліції і з гордістю нести це звання», - додав він.
 

Ось так виглядають новенькі погони для патрульних поліцейських

Також за віддану службу та розбудову поліції п'ятьом патрульним інспекторам вручили почесні подяки, а інспектору роти №3 батальйону Ярославу Болюху вручили грамоту Міністерства внутрішніх справ.

Рідні та близьки прийшли підтримати поліцейських

Окрім погонів, деяким патрульним вруили подяки та грамоти

Олександр Фацевич приїхав із почесною місією - вручити погони хмельницьким патрульним

 

 

 


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую