ye-logo.v1.2

Більше тисячі людей на майдані у Хмельницькому відзначають 25-річчя Незалежності України

Суспільство 2535

Святкові заходи триватимуть до пізнього вечора.

 У Хмельницькому річницю Незалежності України почали відзначати переглядом військового параду в Києві, що транслювався на великому екрані. Далі керівники міста та області передали відзнаки та подарунки подолянам. Тим часом на головній площі обласного центру розклали намети, демонструючи особливості культури кожного району, відкрили виставки із фондів музеїв та бібліотек.

Привітали подолян зі святом керівники області. «З кожним роком все більше усвідомлюємо, що чверть століття тому відбувся найбільший вияв волі народу для творення власного майбутнього. Це стало початком нового етапу розвитку української демократичної держави, яку маємо боронити та зміцнювати кордони», - зазначив голова ОДА Олександр Корнійчук.

Голова обласної ради Михайло Загородний та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин побажали усім перемоги у війні за незалежність. «Саме зараз у наших душах росте свідомий та щирий патріотизм. Саме зараз ми вчимося проявляти любов до України не словом, а справою. Саме зараз народжується справжня незалежність нашої держави, дорога до якої полита кров'ю українських Героїв та потом невтомних волонтерів», - сказав мер.

За визначні особисті заслуги у становленні незалежної України і вагомий внесок у розвиток держави нагородили десятки подолян. Отримав свою відзнаку і Олександр Бриндак - афганець і атовець. Для чоловіка його ювілейна медаль «25 років незалежності України» стала несподіванкою.

«Я воював у Дебальцевому у складі 28-ї бригади, з моєї роти 9 людей загинули. Я не очікував нагороди, але це приємно. Я по житті такий, що не міг сидіти, коли триває війна», - каже Олександр Бриндак.

Після нагородження майданом Незалежності пройшли марш-парадом 14 військових, муніципальних та народних аматорських духових оркестрів області. Святкування триває, попереду ще парад вишиванок та концертна програма біля кінотеатру імені Шевченка.

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую