ye-logo.v1.2

Розвіювати міф про Хмельницький базарний приїхала молодь з різних куточків країни

Суспільство 1715
Минулого року до Хмельницького в рамках
Минулого року до Хмельницького в рамках "Твоєї країни" теж приїжджала молодь з усіх куточків України. Фото: ХМКР

Сьогодні втретє стартує проект «Твоя країна» у Хмельницькому. Учасники з інших міст попередніх двох проектів кажуть, що завдяки руху для себе розвіяли міф «Хмельницький – місто-базар».

Суть руху полягає в тому, щоб об’єднати молодь з різних частин України та показати різноманітність кожного міста чи селища. «Твоя країна» дає можливість без великих витрат відкрити для себе країну. Взяти участь у проекті можуть лише молоді люди, віком від 18 до 28 років. У кожному місті є своя група організаторів, у Хмельницькому – це ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку».

Як розповіла одна з організаторів Світлана Каритун, програму для учасників вони тримають у секреті і на 80% вона буде новою, порівняно з попередніми двома.

«Показуємо місто не лише в плані архітектури та історії, а і також відкриваємо «внутрішній світ», який формують самі ж жителі. Тобто в нашому випадку діє такий принцип «молодь для молоді, – говорить Світлана. – Більшість пунктів творимо особисто – це різного роду квести, перегони, незвичні мандрівки, зустрічі з цікавими людьми, вечірки, майстер-класи тощо».

Про свої враження розповіли учасники попередніх проектів. Анастосія Позичайло зі Львова говорить, що «Твоя країна» у Хмельницькому була найкращою за рівнем організації та емоційним наповненням. Загалом дівчина побувала у шести містах в рамках проекту.

«Багато хто думає, що Хмельницький – це якесь там місто-базар, в яке можна їздити тільки по шмаття. Мої батьки теж так думали, але коли я приїхала з Хмельницького, а вони з Єгипту, в мене було більше вражень, ніж у них», – говорить Анастасія.

Учасники за кілька днів відвідали цікаві місця міста

Андрій Тягун з Полтави каже, найбільше запам’ятався перший досвід ходіння по склу, міні-зоопарк у Ляльковому театрі та музей-студія фотомистецтва.

«Дякую всій команді організаторів які влаштували нереальний двіж, який тримав у передчутті чогось бомбезного щохвилини. Я вже думав, а сьогодні було круто і вже не може бути краще! Але ні – наступного дня ще крутіше, цікавіше», – ділиться враженнями Андрій.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва

На цей раз організатори обіцяють не менш яскраву зустріч.
 

Ксенія КОСЮК.

Фото Хмельницького молодіжного клубу розвитку. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую