ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вручили ключі від новеньких квартир для 32 родин прикордонників

Суспільство 3115

Серед щасливих господарів квартир 12 — учасники антитерористичної операції.

Сьогодні, 26 серпня, здійснилась мрія 32 сімей прикордонників — їм вручили ключі від новеньких квартир у багатоповерховому будинку. Більшість очікували на них упродовж 15 років. Востаннє розподіл житла проводили в Академії у 2004 році.

“Сьогодні для мене особисто велика радість, - каже Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко. - Я, як керівник служби, дуже задоволений тим, як ми сьогодні виконуємо програму забезпечення житлом військовослужбовців. Головне, що це відбувається в річницю Незалежності. Перспектива наступна — вперше за 15 років ми відкрили один будинок, але це тільки початок. Незабаром тут виросте академмістечно. Другу секцію плануємо здати наступного року. Думаю, це найкращий подарунок, який дала держава для своїх воїнів".

Наразі триває будівництво ще двох будинків, в яких відбуваються будівельно-монтажні роботи. На квартирному обліку в загальній черзі перебуває 286 родин прикордонників, з них 70 учасники бойових дій, 22 позачергових, як ветерани служби.

Віктор Назаренко вітає прикордонників із визначною подією у житті

“Сьогодні я отримав трикімнатну квартиру, - розповідає підполковник Віктор Ліщенко.- в мене є 2 доньки, тепер у кожної з них буде власна кімната. Відчуття, як перед іспитом. Я сьогодні склав найважчий іспит. Це велике щастя. Квартира подобається, там вже все зроблено, скоро переїдемо”.

Військовослужбовцям і викладачам вручили нагороди та відзнаки

“Ми вдячні всім за сьогоднішню радість — отримання нового житла. Чекали цього моменту 15 років і нарешті дочекалися. В такі тяжкі для країни часи ми отримуємо квартири. Вдячні, що не забуваєте сім'ї прикордонників і дбаєте про них”, - каже Ріта Андрушко.

Прикордонники вітають колег із отриманням квартир

На будівництво житла для Держприкордонслужби в державному бюджеті цього року заклали 60 мільйонів гривень. За ці гроші планують збудувати та реконструювати 15 житлових об'єктів. Уже введені в експлуатацію 4, зокрема, 185 квартир в Одесі, Києві, Харкові та Чопі. До кінця року планують здати ще п'ять об'єктів.

На вручення ордерів прийшли сім'ями

Нагадаємо, що 9 квітня, у Хмельницькому заклали перший камінь будівництва житлового будинку, квартири в якому отримають захисники українських кордонів та їхні сім’ї.

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую