ye-logo.v1.2

Президенту запропонували пройти тест вартістю в життя

Суспільство 1899

1 грудня — Міжнародний день боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом

Саме в цей день Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ, передали Президенту України Віктору Януковичу звернення громадян з вимогою пройти тест, у якому лише 4 запитання, і на які треба відповісти «ТАК» чи «НІ». Під цим зверненням свої підписи поставили близько 40 тисяч українців з усіх регіонів нашої держави, закликаючи її очільника взяти процес подолання епідемії ВІЛ/СНІД під особистий контроль.
«Україна займає 1 місце в Європі з розповсюдження ВІЛ-інфекції. Щодня 55 українців отриують статус ВІЛ-позитивної людини, а за рік ця цифра сягає 20 тисяч. До того ж, щодня від хвороби помирає 12 синів й дочок, матерів чи батьків. СНІД вбиває наше майбутнє, тому ми звертаємося до Президента подбати про його збереження», - зазначила Сніжана Стрілець, керівник Хмельницького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мереда ЛЖВ».
Наразі, як вважають організатори, всі відповіді у тесті «Ні». А от перетворити їх у «ТАК» в силах Президента. Лише чотири «ТАК» здатне врятувати життя тих, хто вже живе з ВІЛ, надати майбутнє дітям, доведуть, що ми живемо в правовій державі та врятують українців від інфікування.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую