ye-logo.v1.2

Курсанти прикордонної академії вирушать посилити охорону західних рубежів

Суспільство 1960

Таке розпорядження дав голова Держприкордонслужби України.

Сьогодні, 19 вересня, усіх курсантів четвертого курсу Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького зібрали на плацу, аби перевірити готовність до відрядження на кордон. Вирушать вони уже завтра, 20 вересня, на західні кордони держави, щоб посилити їх контроль.

Ректор академії, Олег Шинкарук, зазначає, що від голови Держприкордонслужби Віктора Назаренка надійшло розпорядження про посилення охорони західної ділянки кордону, зокрема румунської. Для курсантів, які за пів року стануть офіцерами, це буде дуже хороший професійний досвід.

«На сьогодні ми готові взяти відповідальність за певні ділянки кордону. Ми висуваємось на ділянки Чернівецького, Мукачівського, Чопського прикордонних загонів. Дівчата будуть нести службу на ділянках Львівського і Мостиського прикордонного загону. Всі курсанти вмотивовані і розуміють усю відповідальність. Ми маємо забезпечити надійну охорону. Збільшилась кількість нелегальної міграції, контрабандних товарів, вантажів. Займаються цим і місцеве населення, вони добре знають ділянки кордону, за багато років вивчили і режим роботи прикордонників. Тому ми збільшуємо щільність наших військових», - додає ректор.

Курсанти спакували усі необхідні речі

За його словами, для курсантів це буде безцінним досвідом. Оскільки порушник державного кордону реальний провідник нелегальних мігрантів, наркокур’єр чи контрабандист. Це вимагає від курсантів уваги та рішучості.

Вже завтра вони вирушать на кордон

«Завтра ми виїжджаємо на посилення охорони державного кордону, а саме в Чернівецький прикордонний загін, відділ прикордонної служби Черепківка, - розповідає курсант Дмитро Леонтьєв, - Поставлені завдання прості, знаємо, що не вистачає особового складу. Я із задоволенням поїду – бо практика це найкращий досвід. Для нас, курсантів, це ще й стажування. Страху не має. За пів року ми будемо офіцерами, і кожен морально налаштований на захист кордону».

Охоронятимуть східні рубежі і дівчата, і хлопці

Після перевірки усієї військової амуніції у курсантів, ректор оглянув транспорт, на якому доправлять до прикордонних загонів. Офіцери, які супроводжуватимуть четвертокурсників, отримали державні прапори.

 

Усі зібрані речі перевіряли

Ректор особисто контролював наявність усього необхідного

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую