ye-logo.v1.2

У Хмельницькому районі знесуть самочинно побудований туристичний кемпінг

Суспільство 1454 1
Збудований туристичний кемпінг у лісі
Збудований туристичний кемпінг у лісі. Фото: board.lutsk.ua

Збудували туристичний кемпінг у лісі.

У вересні 2012 року одне із підприємств області та Хмельницькою РДА уклали договір довгострокового тимчасового користування лісовою ділянкою. У прокуратурі області кажуть, що, згідно із ним, товариству передали у строкове платне користування у рекреаційних цілях лісову ділянку площею 2,7 гектари до 2059 року. Ділянка знаходиться на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району.

“Однак, як з’ясувалось, всупереч умов укладеного договору та існуючої законодавчої заборони на здійснення капітального будівництва на земельних лісових ділянках, зазначеним товариством на орендованій ділянці у 2014-2015 роках самовільно побудовано одноповерховий туристичний кемпінг із мансардним поверхом. Тому, прокуратура області звернулася в суд з позовними вимогами про знесення самочинного будівництва”, - повідомляють у прес-службі області.

За результатами судового розгляду 28 вересня поточного року Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури області. Таким чином, товариство зобов’язали знести збудований туристичний кемпінг та привести земельну лісову ділянку у попередній стан.
 

Коментарі:

Дмитро Рильков 30.09.2016 12:01

Тепер виникає питання, чи будуть вони виконувати дане зобов'язання?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую