ye-logo.v1.2

«Не виливайте надвір помиї, воду від прання», –

Суспільство 14128 1

Цілителька Галина Маркітан з Чемеровець стверджує, що цим ви поробляєте не лише оточуючим, а й своїм рідним

«Отче наш» – єдина молитва, яку залишив Ісус Христос, – каже Галина Іванівна. – Тому вона зцілююча. Всі інші – написані людьми.
Вам погано, важко на душі, у вас депресія... Сядьте і дев’ять разів мовте «Отче наш». Запевняю, що ви зразу заспокоїтеся, і вам стане легше. Не можете заснути – так само дев’ять разів мовте «Отче наш», вмийтеся і одразу ж заснете. А ми звикли, що краще таблетку випити, ніж помолитися...».
До неї часто приходять як до останньої інстанції. Буває, людині поставили діагноз «рак», але, як стверджує Галина Іванівна, і професійні лікарі можуть помилятися. І коли вона кидає на карти, і в неї випадає «обман при казенному домі», хворий може зітхнути з полегшенням - діагноз був поставлений неправильно.

«Я ніколи
не обманюю людей»
«Часто після мене до лікарні вже не йдуть, – каже цілителька. – Болить у людини у грудях, в лікарні її обстежать і почнуть лікувати серце. Був у мене такий чоловік, який не виходив з лікарні. І коли я йому кинула на карти, то побачила, що в нього не серце хворе, а нервова система порушена. Він у мене був п’ять разів і забув про свою хворобу. А як часто буває, після нервового перевантаження страждає найслабший орган. У когось це серце, у когось шлунок, у когось – голова…
В мене були люди, які роками страждали від головного болю, приходили з перекошеними обличчями після кількох місяців перебування у лікарні, з хворим сідничим нервом, який нерідко призводить до інвалідності... Усе це знімалося за один-два рази».
Ну і, звичайно, молитва. Галина Іванівна стверджує, що допомогти може будь-яка, коли читати її від душі, а не думати в цей час про роботу, чоловіка чи жінку… Знахарка радить забути про все, нехай звернення до Бога буде щирим, і вам обов’язково стане краще.
…Часто звичайна поробка сприймається як хвороба. Депресію, для прикладу, в лікарні не вилікують, бо це не хвороба, і позбутися її допоможе лише знахар. Розсіяний склероз, найчастіше, це не хвороба, а порча на рід. В Галини Іванівни були такі хворі, і вона їм допомагає. Але на певний час, бо порча ця повністю не відходить, тому її треба знімати два-три рази на рік.
«Я зразу можу сказати, чи справді людина хвора чи у неї порча, – каже цілителька. –  І так само зразу кажу, можу допомогти людині, чи ні. Бо немає такого знахаря, який може допомогти усім. Тому я ніколи людей не обманюю».

Сам собі знахар
Галина Іванівна стверджує, що кожна людина у нескладних випадках може допомогти собі сама. Тож, якщо відчуваєте, що з вами щось «не те», можна самому спробувати відробити. «Для цього візьміть три чашки і насипте в одну жменю цукру, в другу – солі, в третю – борошна, – радить цілителька. – На ніч поставте їх біля голови. Нічого говорити не треба, насипали і лягайте спати. А вранці, щойно прокинетеся, висипте продукти в одну торбинку і зразу ж закопайте. Але не там, де живете, вам треба віднести його подалі від дому. І так сім ночей підряд, без перерви».
Буває, що людина зробила так, а їй стало ще гірше. І вона вирішує закинути  цю справу. А треба перетерпіти, бо порча просто так з людини не виходить. І своїх пацієнтів знахарка завжди попереджає, що після неї може бути нудота, блювота, пронос, головний біль, може піднятися чи впасти тиск, температура... «Але порча ж мусить з чимсь вийти!» – каже вона.
Буває, що роками людина мучиться, їй нічого не миле: ні діти, ні робота, сил ні на що нема. І хоч це звичайна порча, лікарі ставлять діагноз  «депресія».  Хоча, як запевняє Галина Іванівна, дуже часто такий стан може бути від того, що людина заспала вроки. Її десь зурочили, вона ледь дійшла додому, там прилягла, заснула… І почалося! Тому, якщо вам на людях раптово стало погано, ні в якому разі не лягайте, а намагайтеся рятуватися. Можна на склянку з водою скидати один за одним десять запалених сірників, до кожного промовляючи: «І не дев’ять», «І не вісім», «І не сім»… Якщо у вашому оточенні є така людина, знімати вроки доведеться щодня. А під час спілкування з ними Галина Іванівна радить не дивитися їм в очі, в кишені чи за спиною тримати дулю, схрещувати ноги, руки...
«Буває, що людина скаржиться на постійну «важкість» у голові, – каже знахарка. – В цьому випадку треба дивитися, як у неї вдома розставлені меблі. Не можна спати ногами до порога, а тільки головою. Ще бажано лягати головою на північ. І ні в якому разі не можна, щоб місяць заглядав у вікно, тому завішуйте його, бо будете хворіти. Старі й ослаблені люди дуже чутливі до цього і часто прокидаються вночі від того, що їм стає погано.
Якщо причина головного болю не в цьому, можете самі попробувати викачати себе яйцем. Це робиться до обіду. Читаючи «Отче наш» за часовою стрілкою, качайте яйце. Прочитайте дев’ять разів, потім вибивайте яйце у склянку з водою. Ви мало що в ньому побачите, єдине, що можу сказати, можливо, якщо там буде щось схоже на водорості, на шарф… це добре, значить, яйце витягує все погане. Якщо ж у склянці буде лише чиста вода і вибите в неї яйце також чисте, значить, качання вам не допомогло, і треба йти до спеціаліста. І ще одне, вилити воду з яйцем треба в унітаз, чи в вириту для цього ямку. Ні собакам, ні курам давати його не можна».   
А ще Галина Іванівна радить не поробляти самим собі. Справа в тому, що є люди, які виливають надвір помиї, воду від прання. Це дуже погано для оточуючих, особливо
для жінок. В результаті – гінекологічні хвороби, безплідність, біль у ногах… Навіть якщо, виливаючи брудну воду, людина нічого поганого не думала, але вона змила свій бруд, біди, болячки, проблеми і вилила їх людям під ноги. «Але не забувайте, що розплата буде обов’язково», – запевняє знахарка.

Ангели-охоронці
та коти-цілителі…
Відомо, що в кожному домі є домовий – охоронець. Але не всі знають, що з ним треба домовлятися. Попросіть його: «Я тобі дам молока, цукерочку, а ти мені приглянь в хаті, щоб все було добре, щоб ніхто не хворів…». І в куточок поставте пригощання.
«Проте буває, що сутність, що живе у вашій хаті, зовсім не домовик, а щось  наслане, а це вже зло, – каже цілителька. – Ви самі це відчуєте. В такому разі в кожній кімнаті, навіть на балконі, по кутках розкладіть розрізану цибулю зрізом догори, і нічого при цьому не кажіть. Вранці зберіть її, але не руками, і закопайте. Якщо хочете знати, хто вам поробляє, робіть так три дні підряд. Але нікому нічого не позичайте, нікого нічим не пригощайте і в хату не пускайте. Той, хто поробив, прийде обов’язково і буде щось просити. Якщо втримаєтесь і нічого не дасте, вся порча піде до того, хто вам поробив».
Цікаво, що від негативу страждають і такі люди, як Галина Іванівна. Адже  здорові і щасливі до неї не приходять. «Буває, що і в Хмельницькому лікувався, і в Києві відлежав, а ніхто допомогти не може, – каже вона. –  Зрозуміло, що ні в якій лікарні порчу не визначать, і тоді вони йдуть до мене. А порча вже задавнена. От і набираю на себе, а потім хворію тією ж хворобою. Раз так набралася, що мені стало погано. Напевно, я знепритомніла, але вночі прийшла до тями від того, що хтось лиже мені  зап’ясток правої руки. Дивлюся, рука і нога на підлозі, а поряд сидить моя кицька. Побачивши, що я рухаюсь, вистрибнула мені на груди. Я навіть думала, що вона мене задушить. Зате на ранок стало добре, а кицька три дні не вставала, ледь не померла. В ветлікарні не могли зрозуміти, що з нею.
І так щовечора вона наближається до мого обличчя – перевіряє, чи дихаю, а потім лягає на груди. Ось так я лікуюся. До речі, моя кішка трикольорова, а коли гладиш таку кицьку (котів такої масті не буває), знімаються всі стреси.
Взагалі, коти дуже відчувають своїх хазяїв, і якщо пильно за ними спостерігати, можна багато чого дізнатися. Так наші люди вважають, що чорні коти – це недобре. Це неправда, просто вони страждають більше за інші масті, бо піддаються нападам темних сил. І коли щось недобре є в домі, такий кіт бере його на себе. У важких випадках він починає хворіти і йде з дому, забираючи з собою все погане. Неправда і те, що чорний кіт переходить дорогу на нещастя. Навпаки, це на добро, бо він забере у вас негатив. А виглядає він злим тому, що бачить і відчуває більше, ніж інші».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую