ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали будувати першу 900-метрову велодоріжку

Суспільство 2202
Велодоріжку вже створюють
Велодоріжку вже створюють. Фото: автора

Уже розмітили межі, згідно з проектом, та розпочали земляні роботи.

 У Хмельницькому стартували роботи з будівництва першої велодоріжки. Вона розташовуватиметься вздовж оновленої набережної біля Південного Бугу в парку імені М.Чекмана. З бюджету міста на велодоріжку виділили 609 тисяч гривень.

За інформацією активістів громадськї організації «Критична маса», загальна довжина двох частин велодоріжки складатиме близько 900 метрів (перша частина – від вул. Кам’янецької до білого містка, друга – від білого містка по парку ім. Чекмана до станції прокату катамаранів.) Ширина доріжки – 2,5 метра. Викладатимуть її сірою бруківкою.

«Поки тривала реконструкція набережної, ми встигли домовитися, що там збудують велодоріжку. Тому роботи почалися лише тепер, після внесення змін бюджету, виготовлення проектно-технічної документації, експертизи проекту, тендеру. Сподіваємося, робота буде закінчена до кінця року», - говорить голова громадської організації «Критична маса» Олег Олексієнко.

Велодоріжку будують вздовж набережної

Як він зауважує, перша велодоріжка слугуватиме не лише для прогулянок, є плани продовжити її і таким чином з’єднати мікрорайон Гречани з центром. Загалом же, необхідно збудувати магістральні велодоріжки, які поєднуватимуть віддалені мікрорайони із центральною частиною міста.

Завершити всі роботи планують цього року

«Якщо буде все добре з фінансуванням, продовжимо цю велодоріжку по вулиці Курчатова аж до заводу «Нива». Взагалі ж краще будувати доріжки на вулицях з більш напруженим трафіком. Думаємо, де б краще, поки це тільки плани. Однак намагаємося врахувати думки велосипедистів, аби вони були для всіх зручними», - додає Олег Олексієнко.

За словами велоактивіста, до плюсів доріжки належить і те, що вона буде проходити повз дитячий і спортивний майданчики і буде гарно освітленою по всій довжині.

Покриття велодоріжки буде з бруківки

Біля велодоріжок передбачили освітлення ліхтарями

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую