ye-logo.v1.2

У Хмельницькому урочисто відзначила річницю військова частина Національної гвардії

Суспільство 2673
Військовослужбовців привітали з річницею створення частини
Військовослужбовців привітали з річницею створення частини. Фото: автора

Військовослужбовці отримали відзнаки і подарунки.

 У Хмельницькому 28 жовтня нацгвардійців вітали з 24-ю річницею створення військової частини 3053. З початку антитерористичної операції особовий склад частини бере участь у проведенні АТО. Батальйон брав участь у забезпеченні безпеки на Луганщині ще на початку виникнення конфлікту, бійці обороняли УМВС Луганської області під час штурму сепаратистами, несли службу на Бахмутській трасі, звільняли та обороняли Маріуполь.

«Зміни у Нагвардії відбувалися в дуже важкий для держави час, коли саме розпочалася неоголошена війна. З того часу Національна гвардія суттєво зрушила вперед як в професійному вишколі особового складу, так і в забезпеченні. Держава стала краще забезпечувати технікою, матеріальними ресурсами, змінилася норма харчування особового складу. Зараз ми семимильними кроками переходимо на контракт, укомплектованість підрозділу близько 80 відсотків, є трохи строковиків. Та я думаю, вже найближчим часом повністю перейдемо на контракт», - зазначив начальник військової частини 3053 Олексій Мельник.

На урочистості запросили представників влади і силових структур

Нині військовослужбовці Національної гвардії виконують завдання щодо захисту територіальної цілісності України, охорони громадського порядку та конвоювання засуджених, охорони підсудних під час судового процесу. Серед них є й жінки, які несуть службу на рівні з чоловіками.

Елеонору відзначили за роботу

«Про професію військовослужбовця я ніколи не мріяла, прийшла в частину на практику і залишилася. Спочатку було незвично. Моментами, звісно, важко, але колектив хороший. У мене багато обов’язків, я працюю «в кадрах», тобто веду накази, обліки, відрядження тощо. На мені паперова робота», - говорить старший солдат Елеонора Лятошинська, яка служить півтора року.

Олексій Мельник командує частиною 3 роки

Привітати нацгвардійців прийшли представники обласної та міської влади і силових підрозділів, керівники підприємств, які вручили бійцям відзнаки і подарунки. Секретар міського голови Михайло Кривак нагадав, що на попередній сесії депутати виділили допомогу для військової частини 100 тисяч гривень. Керівник поліції області Микола Семенишин назвав нацгвардійців елітою системи Міністерства внутрішніх справ і запросив їх до служби в поліції і Держприкордонслужбі.

Військовослужбовці з початкуу конфлікту виконують завдання у зоні АТО

Бійці отримали подарунки

Найближчим часом нацгвардійці перейдуть на контракт

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую