ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пройшла хода пам’яті за загиблими воїнами АТО

Суспільство 3500
Хода вирушила з майдану Незалежності
Хода вирушила з майдану Незалежності. Фото: автора

Небайдужі тримали в руках лампадки, квіти і фотографії.

 У Хмельницькому сьогодні, 5 листопада, молитвою і ходою вшанували загиблих у зоні АТО військовослужбовців. Більше сотні небайдужих, серед яких родичі героїв, які віддали життя за країну, волонтери, представники влади.

Люди тримали в руках лампадки, квіти та світлини загиблих бійців. Хода рушила з майдану Незалежності вулицями Соборною, Прибузькою та Степана Бандери до Храму Христа Царя Всесвіту. Впродовж шляху читали молитви і уривки з Євангелія.

«На цій війні загинув мій син – Анатолій Якушко. Він був хорошою людиною і розказав про себе сам, віддавши життя за батьківщину. Його останні слова: «Тату, мене в полоні не шукай». Він був великої волі чоловік і дуже любив Україну. Коли прийшла йому повістка, пішов воювати як і тисячі інших, в кого діти, жінки і батьки. «Як я не піду, я ж присягу приймав», - казав син», - пригадує Павло Якушко.

На площі учасникам ходи роздали фотографії бійців

«Я служив і зараз служу, сьогодні у відпусті і прийшов з побратимами сюди. Війна ще не скоро закінчиться. Але до останнього воюватиму за свою землю», - каже Володимир Островський.

Почався захід з молитви

Родичі, друзі загиблих не стримували сліз. Вони кажуть, прийшли в поминальну суботу вшанувати пам’ять тих, хто боровся за країну до останнього. Дехто спеціально приїхав з інших районів області.

Хода рушила від Стели пам'яті героїв

«Ми маємо вже восьмеро загиблих з Теофіпольського району. У моєму селі вже двоє. Але хвилює те, що за офіційними даними – в бою лише один. Решта – нібито самогубці. Дуже шкода цих хлопців, їхніх рідних», - розповідає Дмитро Білич.

Багато хто не стримував сліз

Зупинилася хода біля Храму Христа Царя Всесвіту, де присутні помолилися за мир в Україні.

Поминальний захід зібрав рідних і близьких загиблих

З майдану Незалежності люди повернули на вулицю Соборну

Мати загиблого тримає його фото

Хода прямувала до Храму на проспекті Миру

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую