ye-logo.v1.2

У Новоушицькому районі правоохоронці знайшли жінку, яку вважали померлою

Суспільство 1515
Жінку відправили додому
Жінку відправили додому. Фото: з архіву

Жінка родом з Івано-Франківщини.

Правоохоронці у Новоушицькому районі виявили молоду жінку з Івано-Франківщини. У себе на малій батьківщині вона уже півроку вважалася померлою.

“Поліцейські під час патрулювання району помітили жінку, яка йшла пішки з боку Вінницької області та перевірили документи. У панянки, яка мала на вигляд років 30, окрім ксерокопії паспорта та свідоцтва про народження при собі не було жодних документів. Тоді правоохоронці перевірили її по базах даних за відомостями із ксерокопії і з'ясували, що жінка у своїй області була судом визнана померлою ще кілька місяців тому. Працівники поліції зв'язалися з родичами, які розповіли, що жінка зникла безвісти у кінці 2015 року. Вони звернулися із відповідною заявою до правоохоронних органів і незабаром їм повідомили, що тіло жінки, дуже схожої на їхню родичку знайшли на території Донецької області”, - повідомляють у Нацполіції області.

Сама ж пані розповіла, що майже рік тому посварилася із мамою та, нікому нічого не сказавши, взяла речі і поїхала на Вінничину до свого друга, з яким познайомилася і спілкувалася у соціальних мережах. В той момент, коли на неї натрапили правоохоронці, вона саме добиралася до райцентру, щоб повернутися до матері після сварки з другом. Жінку відправили додому. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую