clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Здорове суспільство – це небайдужі люди, ті хто подадуть руку і допоможуть піднятись тим, хто оступився

Говорячи про дітей , ми часто наголошуємо на їхній рівності, правах, зокрема і на праві жити у власній родині.

Діти рівні у своїх правах незалежно від походження…
Кожна дитина має право виховуватись в родині.

Конвенція ООН про права дитини

На жаль, окрім рівних прав , є ще й різні можливості. Часто думаю над тим, чому сьогодні у багатьох родинах такі обставини, що їхні діти змушені жити в закладах інституційного догляду.

Сирітство – жорстокий присуд, який часто визначає долю дитини.

Але хто винен у цьому? Точно не дитина!

Протягом останніх років Україна переживає складні часи. Сотні українських сімей живуть за межею бідності, потерпають від воєнного конфлікту на сході України. Але особливо вразливою є сьогодні категорія дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всі ці діти проживають в дитячих будинках та школах- інтернатах, але життя їх там не легке!

У розвинутих країнах вже давно відмовились від інтернатної системи виховання, яка більше шкодить, ніж допомагає дітям. Вихованці інтернатів звикли жити за чіткими правилами у закладі і в реальному житті вони не вміють багато речей, які для нас здаються звичними. Вони не вміють спілкуватись з навколишнім світом, не мають найпростіших побутових навичок. Такі діти не знають, якою має бути сім’я! За статистикою впродовж 5 років після випуску з інтернату кожен п’ятий вихованець стає бомжем, кожен другий вдається до протиправних дій, стає злочинцем, а кожен сьомий намагається покінчити життя самогубством.

Саме нашим дітям жити з цими дітьми! Саме наша відповідальність допомогти цим дітям!

Вже не один рік держава декларує реформи у сфері інтернатних закладів. Але без участі кожної небайдужої людини цим реформам важко і практично неможливо буде відбутись!

Держава — це ми і вона, держава — потребує нашої підтримки! Ми разом можемо багато зробити! Зараз дуже важлива підтримка кризових родин. Якщо ви знаєте такі родини, то не осуджуйте, а допоможіть. Здорова громада і суспільство – це небайдужі люди, які не просто будуть спостерігати, як хтось «котиться вниз», а ті хто подадуть руку і допоможуть піднятись тим, хто оступився. Насправді, підтримати людину не так важко. Інколи добре слово важить більше, ніж будь-що. Цим родинам важливо побачити вашу підтримку. Вони повинні знати, що вони не самі. Вчасна підтримка таких сімей збереже від сирітства багато дітей!

Закликаю не бути байдужими, а об’єднуватись для добрих справ! Україна — це країна, де житимуть щасливі діти! Житимуть у родинах, щасливі без війни, злиднів та насильства!

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

новини з спецпроекту «Блоги»

Популярні новини

Останні фото та відео

Архів блогів


Курси валют на 16.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.77
27.79
31.38
31.4

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30