ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

Хто краде щасливі години у сім’ях?

Суспільство 4151

25 років тому українська сім’я в більшості виглядала так: тато, мама і зазвичай 1-2 дитини.

Родина часто проводила час разом, багато на свіжому повітрі, бо по телевізору рідко що цікаве показували.
Тепер українська родина виглядає так: діти, тато і мама за айпадами в різних кутках квартири, щоб не заважати один одному!

Звичайно нові технології важливі: вони турбуються про нас, розважають, дозволяють, не вставши з дивана, подорожувати по всіх куточках нашої Планети! Вони дозволяють дізнатись відразу все, що завгодно, не прикладаючи ніяких зусиль. Для чого писати твір, якщо його можна скачати з інтернету?

Все це створює неправдиве відчуття, що ми все знаємо і що нам ніхто не потрібен!

Технології можуть допомогти майже в усьому, тільки при цьому вони роз’єднують людей і руйнують близькі стосунки в сім’ях!

Хто з батьків може сьогодні чесно сказати, що не вирішував проблеми дитячого плачу, не садивши дитину перед екраном з мультфільмом? Хто скаже, що замість ігр на планшеті, читає з дітьми книги? В результаті наше виховання будується не за принципом «Розвивати потрібне, а за принципом «Запобігти роздратуванню».

Чи часто сьогодні чоловіки з дружинами просто спілкуються чи гуляють разом? Щоб уникнути проблем , подружжя часто ховається від правди , поглинаючи свій час в інтернеті! Хтось сидить в соцмережах, а хтось вже не помічає, як захоплення інтернет-грою переросло в залежність, позбутися якої буде дуже важко!

Все більше конфліктів і розлучень в родинах відбувається не через зраду чи брак коштів, а через повну байдужість один до одного. Адже справжні реальні стосунки замінив інтернет! Він і справді захоплює розум, почуття, і вже не залишається місця для людини з крові і плоті, яку колись кохали.

Я точно знаю, що якими би ми успішними не були- сім’я , діти мають стати самим головним проектом у нашому житті! Ми маємо обов’язок передати нашим дітям достойний приклад для наслідування. Передати систему цінностей: поняття про любов та милосердя, честь та гідність!

Можна це почати робити прямо зараз, закривши свій ноутбук і знайти час кожного дня просто поговорити з дружиною і почитати дитині книжку. Всім разом піти на вулицю і погратись зі снігом!

Є безліч цікавих справ, які можна робити разом . Отримані відчуття радості від спілкування нічим не замінити, бо вони справжні!

Любіть своїх близьких! Помічайте, який навколо чудовий світ! Почніть жити новим життям!
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую