ye-logo.v1.2

Упродовж доби на Хмельниччині випала двомісячна норма опадів

Суспільство 1586
На найбільш проблемних ділянках доріг місцевого значення організовано буксирування карет швидкої медичної допомоги та доставку хворих до лікарень
На найбільш проблемних ділянках доріг місцевого значення організовано буксирування карет швидкої медичної допомоги та доставку хворих до лікарень. Фото: km.dsns.gov.ua/

На окремих ділянках доріг снігові перемети сягали 1,5 метрів.

У період з 13 по 14 листопада на території Хмельницької області за добу випала двомісячна норма опадів у вигляді мокрого снігу. Про це повідомляють у ДСНС області. Ускладнювали ситуацію пориви вітру та хуртовини.

"На окремих ділянках доріг снігові перемети сягали 1,5 метрів. На чергову службу рятувальників надійшло більше 2000 повідомлень про надання допомоги громадянам, які опинились у сніговому полоні. Співробітники ДСНС звільнили 237 автомобілів, вантажівок та рейсових автобусів із заторів, в яких перебувало біля 6 сотень громадян. Безпосередньо із снігової пастки, коли автомобілі були відрізані від сполучення, а пасажирам загрожувала пряма небезпеки замерзнути у заметах, врятовано 228 чоловік, з яких 97 дітей”, - зазначають рятувальники.

Розчищення доріг цілодобово здійснює інженерна техніка аварійно-рятувального загону спецпризначення, а це шляхопрокладач БАТ-м, автогрейдер та шнекоротор. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую