ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кількість населення області суттєво зменшилася

Суспільство 1868
Кількість наслення Хмельниччини кожного місяця зменшується
Кількість наслення Хмельниччини кожного місяця зменшується . Фото: з архіву

Лише за один місяць – мінус 700 мешканців.

Чисельність наявного населення в області (за оцінкою) на 1 жовтня становила 1288,9 тисячі осіб.

За даними головного управління статистик в Хмельнциькій області, унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–вересня, чисельність наявного населення скоротилась на 5553 особи. Якщо ж порівняти дані серпня та вересня, то… за один місяць кількість населення зменшилася на 700 осіб.

Основним фактором зменшення чисельності населення за 9 місяців цього року було його природне скорочення (4946 осіб), як результат перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених.

Протягом січня–вересня на Хмельниччині народилось 9701 немовля, кількість померлих становила 14647 осіб. Природне скорочення спостерігалось у всіх містах і районах області, крім міст Хмельницького та Нетішина.

Коментарі:

Тетяна Дембицька 18.11.2016 12:49

И что в этом природного? В природе каждое существо размножается, а не сокращается. Это больше похоже на тихий геноцит коренного населения.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую