ye-logo.v1.2

Нова транспортна мережа Хмельницького: плюс 20 тролейбусів, електронні таблички і розумні зупинки (ДОПОВНЕНО)

Суспільство 4296
У місті має змінитися транспортна мережа
У місті має змінитися транспортна мережа. Фото: автора

Уже до кінця наступного року удвічі зменшиться кількість маршруток.

 Наступного року планують оновити транспортну мережу в Хмельницькому. Головна мета – мінімізація маршруток і збільшення кількості автобусів. Також на вулицях має побільшати тролейбусів. Лише у 2016 році у Хмельницькому має з’явитися 10 нових «рогатих». Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин у прямому ефірі на сайті «Є».

«Наступного року плануємо збільшити кількість тролейбусів більш ніж на 20. Зараз виходить 72, а ми хочемо, щоб виходило 93-95. Заплановано розробити нові тролейбусні маршрути, з максимальним навантаженням у центрі», - розповів міський голова.

Окрім цього, планується нова тролейбусна лінія, яка має з’єднати Львівське шосе з мікрорайоном Ракове, і Ракове з мікрорайоном Дубове, аби не завантажувати вулицю Кам’янецьку. Будівництво нової лінії обійдеться близько 50-60 мільйонів.

«Наші тролейбусники на виставці в Білорусі побачили комбіновані тролейбуси, які можуть при потребі їхати без мережі як автобуси 15 кілометрів. Їхня вартість орієнтовно 8-9 мільйонів гривень. Ці дві нові лінії можемо забезпечити ними, якщо вкладемось в ціну», - зазначив Олександр Сергійович.

За словами міського голови, маршрутки повністю забрати не вдасться, але планується максимальна відсутність їх у центральній частині міста, натомість насичення середнім і великим габаритом. Також у планах – електронні квитки, "розумні зупинки", які попереджатимуть пасажирів, залучення електробусів.

«Наскільки швидко це вдасться зробити, важко сказати. На жаль, в умовах кризи це не просто», - додав міський голова.

Як зазначив Олександр Симчишин, вже до кінця наступного року удвічі зменшиться кількість маршруток. Розумні зупинки, електронний квиток, тролейбуси без кондукторів – перспектива 2018 року.

ДОПОВНЕНО. 

До речі, у редакцію, окрім запитань для міського голови, надійшла й подяка.

"Хочу подякувати через вашу газету міському голові та керівництву тролейбусного управління з встановлення розкладу руху тролейбусів на кожній зупинці. Дякую не лише я, але й усі жителі міста, які їздять тролейбусами. Також наша вдячність водіям тролейбусів, що дотримуються цього розкладу", - написала у листі хмельничанка Галина Бойко. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую