ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

В Ізяславі групі бійців вручили нагороди від Генштабу

Суспільство 977
Нагрудний знак має форму кола, на аверсі якого зображено сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис — «Учасник АТО»
Нагрудний знак має форму кола, на аверсі якого зображено сокола, який тримає в кігтях дві змії, а на реверсі напис — «Учасник АТО». Фото: ua.korrespondent.net

Чоловіків нагородили за мужність і героїзм.

 У залі засідань Ізяславської районної державної адміністрації 28 листопада урочисто вручили нагрудні знаки «Учасник АТО» групі учасників антитерористичної операції.

Як повідомили у прес-службі РДА, чоловікам подякували за їхню мужність, відвагу, героїзм, за добросовісне виконання громадянського та військового обов’язку під час проведення антитерористичної операції на сході України.

«Сьогодні на сході нашої країни відбувається боротьба за незалежність та територіальну цілісність. Дякуємо вам за вашу мужність, героїзм, за те, що захищали нашу державу у нелегкий для країни час», - підкреслив голова районної державної адміністрації Борис Яцков.

Нагрудний знак «Учасник АТО» — відзнака Начальника Генерального Штабу Збройних сил України, якою нагороджуються військові, які брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, боронили українську землю від терористичних військ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую