ye-logo.v1.2

У школах Хмельницького зимові канікули триватимуть два тижні

Суспільство 3753
У школах канікули триватимуть з 26 грудня до 8 січня
У школах канікули триватимуть з 26 грудня до 8 січня. Фото: Vgorode.ua

Цього разу, на відміну від осінніх, – у всіх школах одночасно.

Роман Миколаїв, начальник управління освіти Хмельницької міської ради, повідомив, що зимові канікули в усіх 39-ти комунальних навчальних закладах міста (ЗОШ, СЗОШ, НВО, НВК, ліцей, гімназії, колегіум) розпочнуться 26 грудня 2016 року і триватимуть до 8 січня 2017 року включно. Винятком є лише приватна школа «Гармонія», де канікули триватимуть з 2 до 15 січня 2017 р.

Багато батьків скаржилися на те, що осінні канікули у різних школах були у різний час. Однак Роман Дмитрович пояснив, що це був не експеримент міської ради, а рішення педагогічних рад шкіл. Зимові канікули триватимуть у всіх школах одночасно.

Він також уточнив, що зимові канікули хоч і закінчаться 8 січня, але це не означає, що школи знаходяться поза загальнодержавними процесами. І якщо 9 січня – вихідний в усій країні, то очевидно, що це стосується і шкіл. Тільки це буде вихідний день у зв'язку із переносом, а не канікулярний час.

У дошкільних навчальних закладах канікул не передбачено.

В міському управлінні освіти повідомили, що дитячі садочки не працюватимуть лише у вихідні та офіційні святкові дні. У всі інші – за розкрадом: з 7:00 до 19:00.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую