ye-logo.v1.2

На правах реклами Підсумки 2016 року – одна з кращих автоматик для воріт в Хмельницькому за версією компанії vorota24.com.ua

Суспільство 1332

На сьогодні існує безліч типів автоматики для воріт

На сьогодні існує безліч типів автоматики для воріт. Ми порадимо вам, як обирати одну з кращих автоматик у Хмельницькому за вигідними цінами та високою якістю.

Автоматика для воріт Найс

NICE – це один із лідерів серед виробників автоматики у світі. Автоматичні системи від цього виробника широко застосовують для гаражних воріт, відкатних, розсувних воріт, для шлагбаумів, для дверей. З кожним роком автоматика Найс удосконалюється та розвивається, створює зручні та комфортні новинки.

Переваги НАЙС: практичність, невибагливість в обслуговуванні, довговічність. Завжди стильне оформлення та сучасний дизайн. Демократична ціна, безпека, високі показники функціональності.

З італійською автоматикою Найс ви можете бути впевненими, що вона прослужить протягом довгого часу та не буде виходити з ладу.

Автоматика для воріт САМЕ

САМЕ виробляє автоматичні пристрої для всіх типів воріт, для автоматичних шлагбаумів, паркінгу, та інших систем автоматизації. Окрім того, САМЕ турбується не тільки про високу якість власної продукції, але й про її екологічність, що підтверджується відповідними сертифікатами якості та безпеки.

Досвід роботи 30 років на ринку, що говорить про високу якість товару. Суворий контроль якості гарантував високий рівень довіри покупців та технічних фахівців, а також безліч нагород та сертифікатів.

Переваги САМЕ: висока якість сировини та готової продукції, постійно враховуються вимоги та побажання клієнта, сучасне ефективне виробництво, використання провідних технологій.

Асортимент автоматики італійського виробника САМЕ в Хмельницькому представлений автоматикою для розпашних воріт, автоматикою для відкатних воріт, приводами для гаражних воріт секційного та підйомно-поворотного типу.

Автоматика для воріт FAAC 

FAAC не потребує додаткової реклами. Автоматика FAAC випускається на власному заводі в Італії, обладнаному за останнім словом техніки. На заводі проектується та виробляється високотехнологічне електронне обладнання.

Переваги FAAC: високий рівень якості, надійності, функціональності виробів.

Автоматика для розпашних воріт комплектується новими блоками управління, обладнана імпульсними блоками живлення, основна перевага яких – це низьке енергоспоживання, програмування функцій приводу за допомогою комп’ютеру.

Автоматика для секційних воріт має більший асортимент. Всі приводи комплектують оригінальними напрямними з урахуванням всіх необхідних параметрів воріт.

Автоматика для відкатних воріт представлена відкатними приводами для побутового використання – доступними, надійними приводами, які добре зарекомендували себе у важких кліматичних умовах. Можливо додатково укомплектувати системою аварійного живлення.

Великий вибір гідравлічних шлагбаумів для приватного сектору, невеликої парковки для дуже інтенсивного, інтенсивного та середнього ступеню використання.

Звертайтеся до фахівців компанії ВОРОТА24 та отримайте детальну консультацію. Акція діє з 14.12 по 31.12.2016 року! Замовляйте автоматику для гаражних воріт та отримайте безкоштовно монтаж у подарунок!

Вас можуть зацікавити гаражні секційні ворота, ролетні ворота автоматичні гаражні ворота. Запрошуємо на сайт компанії «ВОРОТА24» Виготовлення під ключ, безкоштовна доставка по Україні, виїзд майстра на заміри, гарантія на товар 3 роки.

Мережа салонів автоматичних воріт по Україні «Ворота 24» - Хмельницький, Львів, Чернівці. vorota24.com.ua Тел.  +38 (050) 441 21 75, +38(067) 326 93 75. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую