ye-logo.v1.2

Собаче життя в Хмельницькому

Суспільство 2455 4

Антигуманна та безперспективна концепція регулювання чисельності безпритульних тварин в місті

14 грудня в приміщенні виконавчого комітету відбулось громадське обговорення проекту концепції регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Хмельницькому.
За словами Олександра Шаповала, начальника управління житлово-комунального господарства, кількість бездомних собак в обласному центрі може складати десь біля 10000. Вартість стерилізації та вакцинації однієї тварини становить 200,00 грн.  Відловом тварин займається “Спецкомунтранс” в кількості 3-х осіб (водій, 2 собаколови). Протягом 2010 року ними було проведено відлов 317 тварин та проведено стерилізацію 315 тварин. При цьому, чисельність не стерилізованих тварин не зменшилася.
Громадські активісти переконані, що регулювання чисельності безпритульних тварин в місті приречене на провал. Проект документу, який подавали для розгляду, не містить ніяких чітких аналізів та кінцевої мети. Ольга Єременко, представниця організації захисту тварин “Врятуй життя” запевняє, що це лише концепція.
Що ж тоді робити коли існуюча на даний час система регулювання чисельності безпритульних тварин фінансово витратна і неефективна?

 

Коментарі:

Виктор 17.12.2010 23:24

а на рынках что делается? на вещевом... или на свалкахето же протсо жесть... уничтожать. травить.

123 17.12.2010 14:10

Стрелять всех.

Марина 16.12.2010 21:43

Якби діти цих "чудових" людей з цієї "прекрасної" організаціїї"Врятуй життя" прийшли,так як мій син ,з багаточисельними ранами,в крові,(причому на нього напала ціла свора,слава Богу,якись чоловік спас),я би подивилась,як би вони показували своє саме "прекрасне" серце.Це марнославство-бомба заповільненої дії.Собак все більше і вони звіріють.

Світлана 15.12.2010 16:37

Навіщо винаходити велосипед? Ми вже повинні звикнути до того, що все давно винайдено і працює. Переймайте досвід розвинених країн, але ж ні...Як-то мовиться, бал правлять гроші... А в той самий час по вул. Хотовицького щодня і щоночі носиться свора з 10-12 собак, лякає дітей і не тільки

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую