ye-logo.v1.2

На правах реклами Серіали і реаліті-шоу високої якості: ВОЛЯ запустила всесвітньо відомий канал FOX Life HD

Суспільство 1237

Топові прем'єри каналу хмельничани можуть дивитися практично одночасно з усім світом.

Для жінок і спільного перегляду: хмельничани мають змогу дивитися всесвітньо відомий канал FOX Life HD. Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ розширює HD-контент і презентує абонентам високоякісні реаліті-шоу, кінопрем’єри і серіали від найбільших світових студій у форматі високої чіткості.

«HD-контент користується високим попитом у глядачів. Як провайдер №1 в HD-cегменті ми завжди пропонуємо найкращі телепродукти нашим абонентам. Тепер в наших пакетах можна дивитися канал FOX Life HD з реаліті-шоу і серіалами від найбільших світових студій в форматі високої чіткості», - говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Прогнати щоденну рутину допоможуть персонажі улюблених серіалів європейського та американського виробництва. Яскравий, динамічний FOX Life HD пропонує глядачам високоякісні реаліті-шоу і вражаюче розмаїття кращих драматичних найуспішніших багатосерійних фільмів. Крім того, глядачі отримують можливість дивитися всі кращі прем'єри максимально близько до дати виходу в США та практично одночасно з усім світом.

«FOX Life HD - це сучасний канал для всієї родини. Топові прем'єри каналу глядачі дивляться практично одночасно з усім світом. Нещодавно на FOX Life HD стартувала прем'єра американського серіалу «Це ми». У центрі сюжету комедійної драми, народжені в один день. Їх життєві історії переплітаються цікавим чином», - говорить генеральний менеджер в Північно-Східній Європі компанії Networks Group Fox Родіон Принцевський.

Серіал «Це ми» має високі рейтинги на багатьох кіносайтах. Картина об’єднує історії різних людей, у яких спільне лише одне - дата народження. Таких нині в світі - 18 мільйонів. Кожен з них живе власним життям, з радощами і проблемами. Хтось тільки що народився, але так і не побачив свою померлу мати, залишаючись з батьком, який переживає трагедію. Хтось в день народження вирішив знайти свого батька, який кинув його багато років тому. А хтось всерйоз комплексує від ожиріння і переїдання - і більшої проблеми в світі для нього не існує. Дивно, що шляхи абсолютно незнайомих людей переплітаються.

Одну з головних ролей у серіалі «Це ми» виконала Менді Мур, популярна голлівудська акторка, яка зіграла в «Американській мрії», «Анатомії пристрасті», «Як я зустрів вашу маму». Ще одну ключову роль в серіалі «Це ми» отримав красень Джастін Скотт Хартлі, який запам'ятався глядачам за серіалами «Таємниці Смолвіля» і «Молоді та зухвалі».

FOX Life HD у високій якості допоможе глядачам відчути себе ближче до зірок і персонажів улюблених серіалів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую