ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин отримав приз від каналу «Є» в «Youtube»

Суспільство 2283
Олег Ободян отримав від каналу Є в Youtube стильні навушники
Олег Ободян отримав від каналу Є в Youtube стильні навушники. Фото: автора

Переможець розіграшу подякував за приз та побажав усім вірити в дива.

Олег Ободян із Хмельницького отримав приз від каналу «Є» в «Youtube», як переможець розіграшу, який проводили в грудні минулого року.

Ще в жовтні канал «Є» в «Youtube» провів перший розіграш серед своїх підписників на честь того, що кількість підписників на канал сягнула тисячі людей. Переможця було визначено за допомогою системи Random, і ним став користувач Alex Dmitriev. Утім, він так і не вийшов на зв’язок із редакцією, а тому ми оголосили новий розіграш. Його провели в грудні. Й переможцем став користувач Gavroh Gavroh.

«Я двічі брав участь у ваших розіграшах, - каже Олег Ободян із Хмельницького, який в «Youtube» зареєстрований під ніком Gavroh Gavroh. - Першого разу не виграв, а ось у другому розіграші переміг. Дякую!». Олег каже, що підписався на канал «Є» в «Youtube» приблизно півроку тому і з тих пір часто не лише читає новини на сайті «Є», а й дивіться в «Youtube». Ну, а всім іншим підписникам каналу «Є» в «Youtube» бажає вірити в дива, і тоді вони неодмінно здійсняться.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую