ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

Трьом загиблим бійцям АТО в Славуті відкриють меморіальні дошки

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1352
На урочисті заходи запрошують небайдужих
На урочисті заходи запрошують небайдужих . Фото: promin.cv.ua

Одному з них відкриють пам’ятник.

У Славуті цього тижня урочисто відкриють меморіальні дошки загиблим у зоні АТО землякам. Усіх небайдужих запрошують долучитися до заходів із ашанування пам’яті героїв.

За інформацією міської ради, 26 січня о 14:00 годині відбудеться відкриття дошки пам’яті Роману Вікторовичу Власюку на території територія ЗОШ №3. Там Роман Власюк закінчив 9 класів і продовжував навчання в Нетішинському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність електрогазозварювальника. До лав Збройних Сил України його призвали 23 квітня 2014 року Славутським об’эднаним військовим комісаріатом. Він підписав контракт на продовження військової служби.

Пізніше славутчанина перевели у в/ч В2829. Він був командиром відділення-командиром машини розвідувального взводу спостереження та технічних засобів. 31 серпня 2016 року Романові в груди влучила ворожа куля. Хлопець загинув під час бойового зіткнення з російською диверсійною розвідувальною групою у Богданівні Донецької області.

Роман Власюк. Фото vk.com

На території ЗОШ №6 о 14:30 годині 27 січня відкриють меморіальні дошки Володимиру Миколайовичу Дрозду та Анатолію Борисовичу Цимбалюку.

Володимир Дрозд закінчив навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ “Десна”. У 2010 року призваний одразу на контрактну службі, у зоні АТО воював з серпня 2015 року. Володимир Дрозд загинув від кульового поранення 30 січня 2016 року поблизу Зайцевого на Донеччині під час виконання службового обов'язку.

Володимир Дрозд. Фото vk.com

Солдат Анатолій Цимбалюк - старший стрілець механізованого батальйону однієї із військових частин, розташованих в першій лінії оборони на Сході країни. До лав Збройних сил України Анатолій Борисович був призваний під час 6 хвилі мобілізації у липні 2015 року. Загинув у ході запеклих боїв на Сході країни 30 травня 2016 року.

Анатолій Цимбалюк. Фото slavuta-mvk.info

Також в неділю, 29 січня, Анатолію Дрозду на території «Нового кладовища» у Славуті відкриють пам’ятник.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую