ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани за три дні написали 11 статей для Вікіпедії

Суспільство 1873
Вікізустріч у Хмельницькому відбулася 30 січня
Вікізустріч у Хмельницькому відбулася 30 січня. Фото: колаж автора

Хмельницький долучився до «Вікімарафону», присвяченому 13-річчю української Вікіпедії.

Упродовж 28-30 січня 2017 року в Україні тривав «Вікімарафон» з написання нових статей для української Вікіпедії.

Для цього у різних містах України проводили «Вікізустрічі». І у Хмельницькому така відбулася у понеділок, 30 січня.
Її провела досвідчений вікіпедист Аліна Возна, яка за два з половиною роки вже створила 94 статті і зробила понад 5 тисяч редагувань в українській Вікіпедії.

У міській раді повідомили, що на «Вікізустріч» прийшло близько 20 хмельничан.

У читальному залі центральної міської бібліотеки вони знайомилися та освоювали «Вікіпедію», створювали статті про різні заклади культури Хмельницького, а також про відомих місцевих діячів.

Серед відвідувачів були як новачки, так і досвідчені вікіпедисти. Фото: з соціальної мережі.

«На такий захід я потрапила вперше, – поділилася Анастасія Бідюк, викладач по класу гітари Хмельницької дитячої школи мистецтв "Райдуга". – Дуже цікаво та корисно було створювати статтю про школу, в якій я працюю. Я прийшла вже з готовим матеріалом, тому впоралася із завданням досить швидко».

Про ще один заклад культури, хмельницьку музичну школу №2, писала концентрмейстер Інна Аріон.

«Завантажувати свою першу статтю у Вікіпедію було досить легко. Аліна приділила мені багато уваги, допомогла з редагуванням та джерелами. Про такого куратора можна лише мріяти!» – поділилася вона своїми враженнями.

Учасникам допомагала координатор проекту Аліна Возна. Фото: з соціальної мережі.

Упродовж п’яти годин, з 10:00 до 15:00, хмельничани написали і завантажили до «Вікіпедії» 11 статей про Хмельницький: про муніципальний естрадно-духовий оркестр, дитячу школу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, міський моно-театр «Кут», Володимира Дмитрика, вулицю Басейну та інші.

Усі учасники, які відвідали захід та писали статті, отримали корисні брошури та сувенірні подарунки від «Вікіпедії». Фото: з соціальної мережі.

За підсумками цьогорічного марафону, упродовж трьох днів в Україні створили 1`982 статті (998 з яких – у категорії «Статті Вікімарафону 2017»), зареєструвалося понад 600 нових користувачів, а активних користувачів побільшало на 200.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую