ye-logo.v1.2

«Часто ми завдаємо собі шкоду, здавалось би, звичайними речами», –

Суспільство 13834
Фото: Serhiy

стверджує цілителька з Чемеровеччини пані Ганна

Кілька років тому до пані Ганни прийшли дві жінки і, плачучи, розповіли, що у них в роду не виживають чоловіки. Хлопчики або народжуються мертвими, або помирають, не проживши й року. А дорослі чоловіки – зяті – гинуть в результаті трагічних випадків. І от зараз дочка однієї з них вагітна, і, як показало УЗД, у неї народиться хлопчик…
«Як виявилося, на цьому роду великий гріх, – пояснила знахарка. – Карти і віск показали, що колись давно хтось із жінок в цій сім’ї вбив новонародженого хлопчика, спаливши його. Справді, як розповіли жінки, більше ста років тому біглі каторжани згвалтували їхню прапрабабусю. Згодом вона відчула, що вагітна, і так зненавиділа майбутню дитину, що вирішила позбутися її. Допомогти дівчині не було кому, то ж довелося чекати пологів. Народжувати їй допомагала старша сестра, яка потім взяла новонародженого хлопчика і кинула в піч. Відтоді й почалися біди в цій родині. Всі дівчата вдало виходили заміж, але дуже скоро ховали своїх чоловіків і синів».
З жінками пані Ганні довелося довго працювати, але хлопчик вже пережив небезпечний для себе вік. Йому вже три роки, і мати раз на 5-6 місяців возить його до знахарки.
Подібний випадок – один із видів родового прокляття. За словами пані Ганни, позбутися його можна, пройшовши соборування. Зазвичай, вистачає одного разу, але у важких випадках (материнське прокляття або задавнене), необхідно соборуватись три роки поспіль. Позбутися від родового прокляття непросто, але можливо, запевняє знахарка.


Як не нашкодити самим собі
Часто люди, самі того не знаючи, завдають собі шкоду, здавалось  би, звичайними речами. Тому існують певні правила виживання, як називає їх цілителька Ганна. Для прикладу, кожна жінка повинна знати, що після  того, як вона відлучила дитину від грудей, не можна більше годувати її грудним молоком. Інакше згодом ця дитина матиме погане око. Така, навіть якщо перейде кому дорогу, то вже чекай біди. Крім того, такі люди нерідко зурочують самі себе. 
А ще знахарка радить, виходячи з базару, ні з ким не розмовляти, доки не відійдете від нього хоча б на п’ять кроків. Інакше заберете на себе проблеми і навіть порчу того, хто в цей момент запитає вас про щось чи подивиться вам в очі.
«Часто поробляють на весіллі, – каже цілителька. – Коли мама нареченої обсипає молодят монетами та цукерками, деякі гості хапають їх на льоту, а не піднімають із землі. Таких, навіть якщо це ваші родичі, в майбутньому треба остерігатися. А щоб вони не зашкодили вам на весіллі, потрібно молодим приколоти до верхнього одягу по шпильці. І нехай вороги роблять, що хочуть – самі собі.
Часто після відвідин друзів та родичів у хаті починаються сварки, проблеми, безгрошів’я… Щоб такого не було, у коридорі біля вхідних дверей тримайте невеличкого віника – догори ногами. І ніяке відьмацтво до вас не пробереться. А ще, якщо у вас відбулася неприємна розмова з гостем,  запаліть на тому місці, де він сто­яв чи сидів, свічку, але не церковну».


«Найважчі порчі робляться на кладовищах»
Ще, як пояснила знахарка, дуже часто люди набирають проблем на похороні. Тому тут теж існують свої правила. Так, не можна нічого позичати в тому домі, де не минуло сорока днів після смерті людини. Інакше в тому ж році у вас теж буде покійник.
А ще не можна людям, які сидять вночі біля труни, спати. Інакше можна «наспати» ще одного небіжчика. Якщо ж хтось все-таки заснув, то треба йти до тих, хто може відвести біду.
Часто на похороні поробляють. Буває, на руку небіжчика непомітно надягають годинник, а через якийсь час знімають. Потім, якщо перевести стрілки назад і прочитати певне заклинання на якусь людину, то жити їй залишиться недовго. Тому стежте, щоб сторонні люди надовго не затримувалися біля труни. 
Ще пані Ганна пояснила, що не можна обмивати небіжчика кровним родичам (особливо це стосується жінок, у яких є неодружені діти), це мають робити тільки чужі люди. Так само підмітати і мити підлогу після похорону теж мають сторонні.
«Найважчі порчі робляться на кладовищах, тому нічого там не підбирайте, – радить цілителька. – Навіть якщо ви побачили дорогу прикрасу, велику купюру. Якщо ж у вас самих щось упало, піднімаючи, скажіть: «Беру не у тих, хто в землі лежить. Амінь».
В протилежному випадку можна не лише підхопити порчу, а й привести додому небажаного гостя. Адже нечисть з’являється з нехрещених дітей, з дітей, проклятих батьками, самогубців, людей, померлих насильницькою смертю.  
До речі, живе нечисть скрізь, але найбільше полюбляє хащі, перехрестя,  розвилки, мости, межі сіл, печери, колодязі та горища. Так що, можна сказати, що ми щодня стикаємося з цими істотами. Тому візьміть за правило ніколи не знімати натільного хрестика. Йдучи такими місцями, не забудьте мовити «Отче наш». І дуже добре тримати в своєму домі мак, полин і кропиву».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую