ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

Чи загрожують мешканцям області віялові відключення електроенергії?

Суспільство 3034
Востаннє віялові відключення електрики в Україні були в 2015 році
Востаннє віялові відключення електрики в Україні були в 2015 році. Фото: unian.net

У «Хмельницькобленерго» розповіли, яка нині ситуація на Хмельниччини через введення «надзвичайного стану» в енергетиці.

15 лютого Кабінет міністрів прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії».

«У зв’язку з блокуванням вантажних перевезень вугілля антрацитової групи та з метою забезпечення безперебійної роботи об’єднаної енергосистеми України, Міненерго просить розглянути розпорядження про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії», - заявив на засіданні Кабміну Міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик, слова якого наводить «Економічна правда». Та додав, що надзвичайні заходи на ринку електроенергії передбачають застосування віялових відключень світла у разі необхідності.

Чи загрожує відключення електроенергії на Хмельниччині. «Поки що ми, станом на ранок 16 лютого, працюємо в штатному режимі, - повідомили в сайту «Є» в прес-центрі ПАТ «Хмельницькообленерго». – Розпоряджень про віялові відключення не отримували. Якщо така «вказівка» надійде, то ми обов’язково повідомимо про це наших споживачів».

Отож, в «Хмельницькобленерго» обіцяють, в разі потреби віялових відключень електрики в області, оприлюднити графік таких відключень на своєму офіційному порталі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую