ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Вплив законів на життя. Роль юристів

Роман Гавриленко Суспільство 2685

З початку завірю читачів: це не повчальна стаття та не коментар закону.

Це аналіз того, як існуючі закони впливають на наше життя, чому у суспільстві маса негативу, як знаходити правильний вихід із ситуацій, що складаються кожен день та приводять нас у шоковий стан. Напевне дана стаття не буде цікава виключно для вузького кола осіб: осіб, які називають себе представниками влади, оскільки з певних причин у них завжди все добре. Але я не про те і не для них.

Де виникають проблеми? Вони повсюди, починаючи з неспокою за роботу, з низьких зарплат більшості, із страху попасти під прес податкової у кого доходи більш менш достойні, продовжуються у магазинах та при отриманні послуг, які не завжди якісні. Крім того: звільнення з роботи, шлюби, розлучення, прописка, оплата комунальних послуг, невиконання договорів підприємствами, неповернення кредитів, реєстрація права власності, позбавлення такого права, штрафи, необхідність в отриманні позик, складнощі при торгівлі з іноземними партнерами і так далі.

В ідеалі зазначенні вище проблеми не повинні існувати взагалі. І не тому, що їх не повинно бути, а тому, що мають працювати закони, які і вирішують як життя зробити передбачуваним, спокійним та забезпеченим.

І тут юристи відіграють надзвичайну роль, оскільки саме вони роз’яснить їх застосування, а при необхідності використовують способи захисту порушених прав саме шляхом їхнього застосування.

Кожна проблема має бути вирішена за принципом законності та справедливості. Однак, ввійшло у звичку їх порушувати саме тими, хто стоїть за своїм призначенням на їхньому захисті.

Ми бачимо спори із забудовниками, які не доплачують у бюджет, ми чуємо про хабарі посадовців, нас оточує інформаційне поле, яке створюється як опозиційними так і провладними політиками та яке в однаковій мірі шкодить тій самій справедливості та законності.

Блог не стане рецептом щастя і не буде критикою конкретних дій, натомість міститиме оцінку того, що відбувається із точки зору законності та права.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео