clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Вплив законів на життя. Роль юристів

З початку завірю читачів: це не повчальна стаття та не коментар закону.

Це аналіз того, як існуючі закони впливають на наше життя, чому у суспільстві маса негативу, як знаходити правильний вихід із ситуацій, що складаються кожен день та приводять нас у шоковий стан. Напевне дана стаття не буде цікава виключно для вузького кола осіб: осіб, які називають себе представниками влади, оскільки з певних причин у них завжди все добре. Але я не про те і не для них.

Де виникають проблеми? Вони повсюди, починаючи з неспокою за роботу, з низьких зарплат більшості, із страху попасти під прес податкової у кого доходи більш менш достойні, продовжуються у магазинах та при отриманні послуг, які не завжди якісні. Крім того: звільнення з роботи, шлюби, розлучення, прописка, оплата комунальних послуг, невиконання договорів підприємствами, неповернення кредитів, реєстрація права власності, позбавлення такого права, штрафи, необхідність в отриманні позик, складнощі при торгівлі з іноземними партнерами і так далі.

В ідеалі зазначенні вище проблеми не повинні існувати взагалі. І не тому, що їх не повинно бути, а тому, що мають працювати закони, які і вирішують як життя зробити передбачуваним, спокійним та забезпеченим.

І тут юристи відіграють надзвичайну роль, оскільки саме вони роз’яснить їх застосування, а при необхідності використовують способи захисту порушених прав саме шляхом їхнього застосування.

Кожна проблема має бути вирішена за принципом законності та справедливості. Однак, ввійшло у звичку їх порушувати саме тими, хто стоїть за своїм призначенням на їхньому захисті.

Ми бачимо спори із забудовниками, які не доплачують у бюджет, ми чуємо про хабарі посадовців, нас оточує інформаційне поле, яке створюється як опозиційними так і провладними політиками та яке в однаковій мірі шкодить тій самій справедливості та законності.

Блог не стане рецептом щастя і не буде критикою конкретних дій, натомість міститиме оцінку того, що відбувається із точки зору законності та права.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

новини з спецпроекту «Блоги»

Популярні новини

Останні фото та відео

Архів блогів


Курси валют на 16.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.89
27.93
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31