ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Велоінфраструктура у Хмельницькому буде. Депутати підтримали Програму розвитку

Суспільство 1868
Фото: avk.org.ua

«За» проголосувало 36 депутатів.

Сьогодні, 22 березня, у Хмельницькому на черговій сесії міськради розглядали важливе для міста питання розвитку велоінфраструктури. Ще на засідання виконавчого комітету 23 лютого громадськості представили “Програму розвитку велоінфраструктури м. Хмельницького на 2017-2025 роки”. Ціна питання - 83 мільйони гривень. Тим не менш, 36 депутатів міськради підтримали Програму.

«Метою даної Програми є створення велосипедної інфраструктури, виконання ряду заходів для створення умов зручного та безпечного користування велосипедним транспортом, для збереження екологічної рівноваги, поліпшення якості життя мешканців та гостей міста Хмельницького, підвищення його привабливості, чарівності, комфортності. Створення велосипедної інфраструктури у Хмельницькому дасть можливість розвивати місто відповідно до європейського зразка”, - зазначено у документі.

Також, у Програмі йдеться про включення мережі велосипедних доріжок до складу нової транспортної схеми, а також генерального плану міста, щорічне створення велодоріжок різних категорій, які будуть з'єднувати мікрорайони міста, створення велодоріжок у парках та рекреаційних зонах міста, розвиток мережі прокату велосипедів та інше. Окрім того, уже розроблений перелік місць, де побудуть велодоріжки.
 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую