ye-logo.v1.2

На території коледжу в Кам’янці-Подільському встановили пам’ятний знак загиблому в АТО майору

Суспільство 2083
Героя вшанували меморіальною дошкою
Героя вшанували меморіальною дошкою. Фото: автора

В пам'ять про полеглого Романа Наглюка відкрили меморіальну дошку.

 Меморіальний знак на честь військовослужбовця, який загинув в антитерористичній операції у серпні 2014-го в результаті обстрілу градами, встановили на на калиновій алеї Слави біля гуртожитку Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Участь у відкритті дошки сьогодні, 11 квітня, взяли рідні Романа, друзі, представники міської влади та громади міста, військові побратими, вдови загиблих Героїв, колектив коледжу.

“Дякую всім, хто сьогодні прийшов згадати мого чоловіка. У нашій пам’яті віддані сини України залишаться завжди щасливими, усміхненими, життєрадісними. Слава Україні”, - сказала дружина Юлія.

Дошку встановили біля гуртожитку коледжу

Вона разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем офіційно зняли біле полотно, відкривши пам’ятний знак Герою. На Кам’янеччині уже є меморіальна дошка загиблому Герою – її встановили на фасаді рідної школи хлопця у селі Ходоровці, звідки він родом.

Вшанували загиблого героя і студенти

“Це була людина слова, справжній друг, справжній офіцер. На таких прикладах як він, ми повинні виховувати майбутні покоління”, - поділився спогадами про свого товариша військовий побратим Романа Володимир Бойко.

Теплими спогадами про Романа поділився його побратим Володимир

Вшанували пам'ять Романа Наглюка хвилиною мовчання та покладанням квітів.

В загиблого Героя залишилися дружина та донька

Ірина КУЗНЄЦОВА

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую