ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині за незаконний вилов риби у нерест покарали п’ятьох браконьєрів

Суспільство 1353
Фото: www.deihm.gov.ua

Нерест триватиме до 29 червня.

В рамках операції “Нерест” Держекоінспекція області перевіряє стан охорони та відтворення риби у весняно-літній нерестовий період 2017 року. Разом із екологами працюють також спеціалісти Хмельницькрибохорони, поліцейські та громадські інспектори з охорони довкілля.

“Держекоінспекція виявила порушення  природоохоронного законодавства на територіях Летичівського, Новоушицького, Кам'янець-Подільського районів. За порушення правил рибальства (стаття 85 частина 3 КупАП) до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб на загальну суму штрафів 0,578 тисяч гривень. Операція “Нерест” триватиме до 29 червня (включно)”, - повідомляють у Держекоінспекції області.

Для любителів природи та спортивної риболовлі в області на рибогосподарських водоймах відведено спеціальні місця, де дозволено ловлю риби одним вудилищем на один гачок. Екологи закликають дотримуватися правил рибальства та не допускати ловлі в період нересту. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую