ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Славуті 9 травня пройшло під червоними прапорами та з радянською символікою

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2791 3
Ветеранські організації прийшли із червоними прапорами
Ветеранські організації прийшли із червоними прапорами. Фото: з особистої сторінки у Фейсбуці Виктора Закурдаева

Жодних сутичок під час заходу не було.

Сьогодні, 9 травня, у Славуті відбулось покладання квітів з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Близько десятка мітингувальників прийшли із червоними прапорами, на яких була зображена радянська символіка. Як повідомив міський голова Славути Василь Сидор, поліція ніяк не реагувала на ситуацію.

«Учора ми також покладали квіти, і сьогодні домовилися йти по програмі, але, нажаль, ветеранські організації зранку вийшли з прапорами. Мені про це завчасно не було відомо. Вони поклали квіти, і ми далі провели захід так, як планували. Поліція ніяких заходів не вжила. На щастя, сутичок не було. Все пройшло спокійно», - зазначає Василь Богданович.

Міський голова додає, що люди із червоними прапорами поклали квіти до двох пам'ятників. Ніяких публічних виступів з їх сторони не було.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Moravetski Henk 10.05.2017 19:49

Цікаво б запитати, а хто фінансує такі антидержавні ветеранські організації - держава, чи місцевий бюджет. І ще, а що булоб, якби хтось вийшов з гітлерівською символікою? Напевно б затимали. А тут - не втручалися.

Moravetski Henk 10.05.2017 19:48

кримінальна відповідальність передбачена за носіння прапорів з німецькою свастикою або серпом і молотом, а червоний прапор чи полотнище червоного кольору не можна ідентифікувати як радянську символіку.радник голови МВС Антон Геращенко

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую