ye-logo.v1.2

Прощавайте, російські соцмережі? (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 3828 1
Указ набере чинності не пізніше 1 червня 2017 року
Указ набере чинності не пізніше 1 червня 2017 року. Фото: автора

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній.

Про це йдеться в указі №133/2017 від 15 травня, який опублікований на сайті Глави держави. Цей указ ще не вступив у дію, оскільки не опублікуваний в офіційних друкованих виданнях.

За повідомленням «Української правди», рішення РНБО передбачає введення санкцій проти низки фізичних та юридичних осіб. Зокрема, проти ТОВ «Яндекс», популярних російських соцмереж «Вконтакті», «Одноклассики» та поштового сервісу «Mail.ru».

Згідно з рішенням, інтернет-провайдери мають заборонити доступ до низки ресурсів/сервісів Яндекса, серед яких карти Яндекса та інші сервіси як російського, так і українського Яндексу. Також серед російських компаній, які підпали під санкції, «Лабораторія Касперського», «Доктор Веб», «Аерофлот», «1С» та низка російських авіакомпаній та підприємств, телекомпанія «НТВ», «Алмаз-Антей», «Газпром Банк».

Із повним переліком юридичних осіб, що підпали під санкції, можна ознайомитися тут.

Утім, як повідомляє «Інтерфакс», здійснення блокування українськими провайдерами російських сайтів, які потрапили під санкції, на даний момент неможливе технічно. Про це повідомив голова Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко. А голова асоціації «Телекомунікаційна палата України» Тетяна Попова повідомила «Інтерфаксу», що теоретично технічно обмеження доступу до деякої кількості ресурсів можливе, але на практиці його буде легко обійти.

Утім, як пише «УНІАН», механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в Інтернеті, а саме «Яндекс», соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», й заборони використання бухгалтерського програмного продукту «1С» доручено відпрацювати Кабінету міністрів України та Службі безпеки за участі Національного банку України. Санкції розраховані від одного до трьох років.

Ну, а ми нагадаємо, що користувачі соціальних мереж можуть отримувати новини сайту «Є» на сторінках у «Facebook», «Google+», «Twiiter», «Instagram». Ну, а відеоновини можна дивитися на каналі сайту «Є» в «Youtube»

Коментарі:

Иван Федорович Сторожук 17.05.2017 13:08

Интересно... а подобные указы не являются прямым нарушением статей Конституции Украины о доступе к информации и аналогичных статей международного права? Вопрос к юристам :) Привет Северная Корея :)))

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую