ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

На території військової частини у Хмельницькому будують храм

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 2129
На території військової частини заклали наріжний камінь будівництва каплиці
На території військової частини заклали наріжний камінь будівництва каплиці. Фото: автора

У нацгвардійців з’явиться каплиця.

 У Хмельницькому на території військової частини Національної гвардії заклали й освятили наріжний камінь побудови каплиці. Кілька тижнів тому нацгвардійцям призначили капелана, а вже цього року будівництво храму обіцяють завершити.

«Ідея виникла серед командування частини. Ми винесли це питання на обговорення з особовим складом. Всі сприйняли це позитивно. Тим паче, у нашій частині військовий капелан приступив до виконання своїх обов’язків. Я думаю, що ніхто осторонь будівництва храму не залишиться, ні місцева, ні обласна влада, ні наше командування», - каже заступник командира частини 3053 по роботі з особовим складом Сергій Іщенко.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Священики не тільки освятили майбутній храм, але і помолилися за мир в нашій країні, і за всіх воїнів, які захищають нашу Батьківщину. До військовослужбовців Національної гвардії звернувся Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній Махота. Він сказав, що каплиця буде захисником бойового духу.

Священики помолилися за воїнів, які захищають рідну землю

Як пояснив новопризначений капелан військової частини, він до військовослужбовців приходить практично щодня. Проте для всіх таїнств потрібно йти до храму. У зону АТО отець з ними поки не їздив.

Такий вигляд матиме каплиця

«Через агресію Росії відновлюється капеланська служба. Священики тепер мають бути присутні практично в кожній військовій частині», - пояснює капелан, протоієрей Володимир Марущак.

Військовослужбовців благословив капелан

Священики кажуть, військовим необхідно поговорити з людиною, якій довіряють. І саме капелани зможуть знайти підхід до кожного і стати духовною опорою нашого війська.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Каплицю планують побудувати вже цього року

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую