ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На вулицях Хмельницького встановлюють дзеркала для безпеки руху

Суспільство 1729
Патрульні кажуть, що подібні дзеркала допомагають водіям орієнтуватися на дорозі
Патрульні кажуть, що подібні дзеркала допомагають водіям орієнтуватися на дорозі. Фото: khmelnytsky.com

Від хмельничан чекають пропозицій щодо їхнього розташування.

Для безпеки дорожнього руху на вулицях Хмельницького встановлюють спеціальні дзеркала. У міськраді кажуть, вони повинні допомогти водіям зорієнтуватися на складних поворотах та перехрестях.

Як відзначають у міській раді, два таких уже розміщені на вулиці Вокзальній, по одному – на вулицях Депутатській, Хотовицького, Парковій.

"Наразі ми вивчаємо потребу в таких дзеркалах на інших вулицях міста. Плануємо продовжити їх встановлення заради безпеки водіїв", – каже міський голова Олександр Симчишин.

Такі дзеркала вже встановили на деяких перехрестях

У патрульній поліції Хмельницького додають, що подібні дзеркала допомагають водіям вчасно зорієнтуватися і уникнути ДТП.

"На поворотах, де обмежена видимість, дзеркало допомагає побачити автомобіль, який їде в зустрічному напрямку і заздалегідь зменшити швидкість та уникнути ДТП. Головна умова - все ж дивитися в це дзеркало і бути тверезим, рухаючись з адекватною швидкістю", - пояснює речник патрульних Роман Мартинюк. 

Від хмельничан в міській раді також чекають пропозицій щодо місць розташування дзеркал.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую