ye-logo.v1.2

Дочекалися! В Хмельницькому нарешті з’явилося повноцінне 3D

Суспільство 1681

Вже цієї середи у кінотеатрі «Планета» повинен був відбутися тестовий показ фантастичної саги «Хроніки Нарнії» у 3D форматі. А вже з четверга у кінотеатрі розпочнеться повноцінна робота 3D залу «Прем’єрний».

 Його «презентація» широкому загалу розпочнеться з показу фантастичної стрічки «Трон: спадок», українська прем’єра якого запланована якраз на 30 грудня. За словами директора обласної фірми «Кіновідеопрокат» Василя Піддубняка, облаштувати у «Планеті» обладнання, яке дозволить жителям та гостям міста переглядати стрічки у 3D форматі, почали наприкінці минулого тижня. Проте, запустити «ноу-хау» в обласному центрі раніше завадила процедура розмитнення одного з проекторів, яка трохи затягнулася. Отож фірмі, яка займалася встановленням нової техніки та крісел, довелося працювати у режимі «нон-стоп» і вдень, і вночі, щоб встигнути закінчити роботи до Новорічних свят.

До речі, щодо вартості квитків на відвідування фільмів, які демонструються у форматі 3D, то їх вартість, за словами Василя Арсентійовича, залежатиме від умов передбачених в угодах з правовласниками фільмів. Проте, каже пан Піддубняк, їх вартість не буде перевищувати 50 гривень.

Між іншим, фільми у форматі 3D можна буде переглядати з 30 грудня й у багатозальному кінотеатрі «Мультіплекс», що розмістився у торговельно-розважальному центрі «Оазис».  Певні сеанси у новому кінотеатрі діти до 14 років зможуть відвідувати безкоштовно. А для студентів буде передбачено знижку, яка навіть у секторі  "SUPERLUX" сягатиме 50%  від вартості квитка. Щоправда, знижки не діятимуть під час прем’єрних уїк-ендів та лише з дозволу прокатників.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую