ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

Чи безпечно купатись у Південному Бузі: фахівці оприлюднили нові результати досліджень води

Суспільство 1641
Фахівці кажуть, купатися можна
Фахівці кажуть, купатися можна. Фото: з архіву

У лабораторії дослідили воду з річки на території міського пляжу.

Фахівці лабораторного центру розповіли, чи і надалі безпечно купатись у Південному Бузі в Хмельницькому. Згідно їхнього висновку, станом на 16 червня, вода придатна для всіх видів користування населення без будь-яких обмежень.

«Вода у річці Південний Буг на території пляжу (лівий берег) у місті Хмельницькому і надалі придатна для всіх видів водокористування населення без будь-яких обмежень, у тому числі купання. Такий висновок ми зробили на підставі результатів санітарно- мікробіологічного та санітарно-хімічного дослідження води річкової на території пляжу», - коментує заступник директора державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ярослав Главацький.

Як він зауважив, якість води з питних фонтанчиків, розташованих на території міського пляжу, згідно результату дослідження, також відповідає гігієнічним вимогам.

Нагадаємо, з початком купального сезону, з 1 червня, «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» запровадив постійний лабораторний моніторинг пляжів області. Проби води беруть раз на два тижні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую