ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

На Хмельниччині у закладах профтехосвіти прийматимуть документи абітурієнтів аж до середини серпня

Суспільство 920
Прийматимуть документи до профтехзакладів до середини серпня
Прийматимуть документи до профтехзакладів до середини серпня. Фото: vycherpno.ck.ua

Прийом документів із 3 липня.

В України 29 червня офіційно розпочалась вступна кампанія. У заклади профтехосвіти можна подавати документи від завтра, 3 липня, і аж до середини серпня. Як повідомляє начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Хмельницької ОДА Антоніна Харчук, інформацію щодо вступу у ВНЗ варто уточнювати на їх офіційному сайті.

«Вступну кампанію оголосило Міністерство освіти. Є багато змін, тому інформацію потрібно моніторити на офіційних сайтах ВНЗ. Цьогоріч ліцензовані плани набору до вишів навіть перевищують кількість випускників», - зазначає Антоніна Михайлівна.

За її словами, прийом у заклади профтехосвіти розпочнеться 3 липня і триватиме до 15 серпня. Тому усі випускники шкіл, які з певних причин не зможуть вступити до університетів, матимуть час прийти до ПТУ.

«Випускники до ВНЗ можуть не потрапити через прохідний бал ЗНО. Можливо хтось не визначиться з формою навчання – контракт и бюджет. Тому мають час до 15 серпня прийти до профтехзакладів. Зарахування в ПТУ буде проходити з 20 по 25 серпня», - додає Антоніна Харчук.

Окрім того, начальник наголошує, що можливі зміни у термінах. Наприклад минулого року, прийом документів до профтехучилищ продовжили аж до 15 жовтня.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую