ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

На правах реклами Головні особливості органічних продуктів

Суспільство 1410

Дуже часто ми зустрічаємо в магазинах продукти харчування з позначкою «біо», «еко» або «органік»

На прилавках українських магазинів все частіше з'являються продукти харчування з позначкою «біо», «еко» або «органік». Чим же вони відрізняються від аналогічних товарів, крім більш високої ціни? В першу чергу способом виробництва, в якому немає місця пестицидам, стимуляторам росту, синтетичним добривам, консервантам, харчовим добавкам та іншим отрутохімікатам.

Екологічно чисте виробництво продуктів підтверджується незалежним акредитованим органом контролю у вигляді сертифіката та наявністю спеціального маркування, розміщеного на упаковці. Тому привласнення «органічного» статусу фермерському господарству можливе тільки після проведення цілої низки перевірок, що засвідчують безпечність продуктів, призначених для продажу на ринках та в магазинах.

Як це відбувається

Все починається з подачі заявки в сертифікаційні органи фермером, бажаючим вирощувати еко овочі, ягоди або фрукти. Потім відбираються проби землі на предмет вмісту в ній шкідливих речовин, підвищений рівень яких робить неможливою подальшу організацію еко виробництва на даній ділянці. Якщо проби землі і місце розташування ділянки відповідають нормам, фермер може приступати до вирощування органічної продукції, застосовуючи такі дідівські методи, як:

• Сівозміна (багатопілля);
• Біо-мульчування;
• Прополка вручну;
• Натуральні добрива (гній).

Щоб земля змогла адаптуватися до «органічного» життя, для кожного господарства передбачається перехідний період, який може тривати до трьох років. Успішні результати перевірок, підтверджуються видачею сертифікату, що дозволяє фермеру не тільки називати, але і позначати продукцію спеціальним органічним логотипом.

Чи потрібні вам органічні продукти

Органічні продукти харчування, які давно отримали популярність на Заході, все частіше можна побачити на наших ринках і магазинах. Але тільки від вас залежить, чи варто виділяти на них частину сімейного бюджету? Серед головних причин - здоров'я, оскільки в екопродуктах набагато більше вітамінів і антиоксидантів, ніж в звичайних аналогах.

Якщо на даному етапі ви не готові купувати все і відразу або ваші фінанси занадто обмежені, фахівці рекомендують в першу чергу звернути увагу на такі фермерські продукти від платформи Fermergreen та інших українських виробників, як:

• дитяче харчування;
фермерське молоко та молочні продукти;
• свіжа зелень;
• курага;
• фрукти та ягоди;
• чай.

Кожен інгредієнт цих продуктів гарантовано буде органічним, це означає, що вони будуть відрізнятися кращою якостю, відсутністю ГМО, гормонів, антибіотиків, консервантів, залишкових пестицидів і металевого присмаку.

Рішення, прийняте на користь екологічно чистих продуктів - відмінний перший крок на шляху до здорового способу життя, яким ви вносите вклад не тільки в добре самопочуття своєї родини, а й в благополуччя нашої спільної екосистеми.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую