clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Алюмінієві вхідні двері німецької якості

Німецький концерн Hоrmann відомий у Європі та за її межами високоякісними, технологічними воротами для гаражів та промислового сектору

Німецький концерн Hоrmann відомий у Європі та за її межами високоякісними, технологічними воротами для гаражів та промислового сектору. Проте сьогодні його лінійку продукції складають також блоки управління та приводи для воріт, коробки та козирки, димозахисні та вогнестійкі перегородки, вхідні та міжкімнатні двері. Детальніше з продукцією можна ознайомитись на сайті www.hormann.ua

З 1999 року вся продукція компанії реалізується також і в Україні. З 2012 року в Борисполі працює масштабний шоу-рум, де її можна оглянути, власноруч перевірити роботу, особисто впевнитись у якості товару та придбати.

Види алюмінієвих дверей

Німецька компанія виготовляє двері подібного типу у двох варіаціях: ThermoSafe і ThermoCarbon. Перший тип має товщину полотна 73 мм, що перешкоджає проникненню всередину сторонніх звуків і холоду. Конструкція оснащена протизломною системою, яка включає в себе серійний замок з п’ятиразовим замиканням.

Другий тип дверей виготовляється з полотна завтовшки 100 мм зі скловолокном з використанням карбону. Тому такі вироби мають підвищену звуко- та теплоізоляцію. Надійність конструкції підвищує замок з дев’ятиразовим прокручуванням.

Переваги конструкцій

Зовнішні алюмінієві двері мають низку переваг над звичними пластмасовими чи дерев’яними конструкціями. Перш за все, варто відзначити високий ступінь захисту, стійкості, тепло- та звукоізоляції. До того ж вони не потребують періодичного фарбування.

Що стосується дверей, виготовлених компанією Hоrmann, ще однією їхньою перевагою є вишуканість оформлення. Вони виготовляються із суцільного полотна, тому їхня поверхня рівна як зсередини, так і ззовні. Оскільки компанія спеціалізується не тільки на дверях, одночасно з ними можна замовити гаражні ворота, бокові вікна чи вікна верхнього світла в єдиному стилі оформлення. До речі, на вікнах використовується виключно протизломне скло .

Важлива перевага конструкцій німецького виробника — високі теплоізоляційні властивості. Їх вдалося досягти завдяки таким рішенням:

- потрійна ступінь ізоляції;
- розділення за допомогою скловолокна з використанням карбону;
- полотно завтовшки 100 мм;
- три- або чотиришарове засклення з ізоляцією.

Вироби мають запірні багатоточкові механізми, а також конструкції, які не дають підважити двері ззовні. Цим досягається високий рівень захисту. Доповнює його багатошарове ударостійке скло типу VSG. На дверях воно має товщину не менше 8 мм. Якщо у скло попадає важкий предмет, воно не розлітається, навіть якщо сильно потріскалось. Стик скла і дверної конструкції герметичний, має термічний поділ. Завдяки цьому досягнуто високого ступеня звуко- та термоізоляції.

Більш детально ознайомитися з продукцією можна на сайті компанії чи в шоу-румі в Борисполі. Звертайтеся за допомогою у купівлі продукції концерну Hоrmann також до районних або обласних представників бренду, сертифікованих дилерів. 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.07.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.18
26.2
30.67
30.69
0.42
0.42

Архів новин

<<Липень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31